Hľadáte veľký televízor, ktorý vám ponúkne kvalitný obraz, moderný dizajn a tiež príjemný zvuk? Máme pre vás tip, ktorý vás určite zaujme. Spoločnosť TCL má v ponuke model, ktorý má možno trochu netradičnú 58″ uhlopriečku. Ponúka však moderné technológie a hlavne je extrémne lacný. Veď presvedčte s sami.

Zariadenie, o ktorom je dnes reč má veľkosť až 147 centimetrov a samozrejme sa spolieha aj na vysoké 4K rozlíšenie (3840 × 2160 px). Vďaka tomu sa pri sledovaní svojich obľúbených filmov, seriálov či relácií môžete tešiť na tie najjemnejšie detaily. Táto 58″ TV podporuje aj technológie HDR 10 či HLG, takže ak ste stredne náročným spotrebiteľom, s touto voľbou budete určite spokojní.

Dvojnásobne to platí pri pohľade na cenu, ktorá je až extrémne nízka. Táto 58″ TV sa v čase uvedenia na trh predávala za cca 559 €, avšak dnes je situácia celkom iná. Nakoľko je v predaji niečo vyše roka, po kliknutí na tento odkaz ju môžete mať už za 389 €. Samozrejmosťou je aj vstavaný operačný systém, vďaka ktorému si viete do zariadenia nainštalovať streamovacie či televízne služby.

TCL 58
Zdroj: TCL

Pokiaľ sa pozrieme na konektivitu, k dispozícii budete mať tri HDMi vstupy či jeden USB vstup. 58″ TV od TCL ponúka aj Bluetooth či Wi-Fi, takže sa dá veľmi ľahko pripojiť na internet. Čo sa potom týka zvuku, k dispozícii je aj technológia Dolby Audio. Na bežné pozeranie TV vám bude bohato stačiť.

Nakoľko ide o moderný televízor, k dispozícii budete mať samozrejme aj službu Google Play, vďaka ktorej si doň budete schopní nainštalovať veľa rôznych aplikácií. Nebudete tak musieť používať dodatočné set-top boxy, ako je napríklad Apple TV. Ak sa vám teda zariadenie páči, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať už za 389 €. Rozhodnúť sa, ale musíte vy sami.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  65" Samsung TV so 4K rozlíšením kúpite v zľave. Je neuveriteľne lacný
Môže ťa zaujímať
- Reklama -