Spoločnosť Adidas je celosvetovo známa, ako výrobca športovej obuvi a oblečenia. Vedeli ste, ale o tom, že táto firma sa zaoberá aj na segment spotrebnej elektroniky? Predáva totiž svoje vlastné slúchadlá s názvom Adidas Z.N.E. 01 ANC, ktoré sú prekvapivo dobre vybavené a hlavne ich teraz viete kúpiť za výhodnú cenu.

Zariadenie je, ako stvorené na bežné nosenie do práce, ale aj do fitka a jeho dizajn bol navrhnutý tak, aby používateľa netlačil v ušiach. Adidas Z.N.E. 01 ANC majú tiež kvalitné prehrávanie a nechýba im ani aktívne potláčanie okolitých zvukov (ANC), vďaka ktorému budete odizolovaní od všetkého, čo by vás mohlo vyrušovať. Svoje obľúbené skladby si vďaka tomu užijete v maximálnom pokoji.

Zaujímavé je, že Adidas Z.N.E. 01 ANC sa v čase uvedenia na trh predávali od 189 €, no dnes je už situácia celkom iná. Tieto bezdrôtové slúchadlá pomerne výrazne zlacneli a tak ich viete po kliknutí na tento odkaz získať už za 74,9 € s DPH. To je ešte o štvrtinu menej, než za koľko sa predávajú úplne najzákladnejšie AirPods bez silikónových štupľov či ANC. Adidas Z.N.E. 01 ANC sú preto určite lepšou voľbou.

Adidas Z.N.E. 01 ANC
Zdroj: Adidas

Nároční používateľ tiež ocení dlhú výdrž batérie až na úrovni 6 hodín s ANC a 8 hodín bez neho. Nabíjacie puzdro potom zvládne 20, respektíve 26 hodín na jedno nabitie. Adidas Z.N.E. 01 ANC majú okrem USB-C aj bezdrôtové nabíjanie, takže so sebou nemusíte všade ťahať káble a nechýbajú im ani 2 kvalitné mikrofóny pre pohodlnú komunikáciu cez hovory.

V neposlednom rade netreba zabudnúť na fakt, že slúchadlá Adidas Z.N.E. 01 ANC sú odolné aj voči vode v rámci normy IPX5. Dokonca aj ich nabíjacie puzdro prežije kontakt s vodou, konkrétne v rámci štandardu IPX4, ktorý predstavuje striekajúcu vodu. Toto v danej cenovej kategórii vôbec nie je štandardom.

Adidas Z.N.E. 01 ANC
Zdroj: Adidas

Čerešničkou na torte je potom fakt, že Adidas Z.N.E. 01 ANC disponujú vlastnou mobilnou aplikáciou pre iOS aj Android, kde si viete prispôsobiť zvukový profil presne podľa svojich preferencií. Ak sa vám teda toto zariadenie zapáčilo, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 74,9 €. Táto cena je oproti tej uvádzacej o viac, ako polovicu nižšia a preto sme presvedčení, že sa slúchadlá veľmi oplatia.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -