Ešte predvčerom sme vás ako úplne prví na Slovensku informovali, že moderátorské trio Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May sa momentálne nachádzajú na Slovensku. Najprv sa objavili v Žiline, neskôr v Piešťanoch a počas dnešného dňa by mali filmovať v uliciach Bratislavy.

Do redakcie nám však medzičasom dorazila zaujímavá správa od nášho fanúšika Mareka Ružičku, ktorý moderátorov zachytil priamo na piešťanskom letisku. Okrem krátkeho videa z ich príchodu (viď nižšie) nám však poslal ešte niečo zaujímavejšie.

Okrem toho, že Jeremy Clarkson ešte včera prevetrával po pristávacej dráhe legendárnu Škodu 1100 OHC z roku 1957, ukázalo sa, že v ten istý deň lietal nad piešťanským letiskom aj vrtuľník spolu so slovenským lietajúcim autom.

S vysokou pravdepodobnosťou išlo o projekt AirCar spoločnosti Klein Vision, ktorého vývoj započal po roku 2016, keď Štefan Klein opustil pôvodný projekt spoločnosti AeroMobil a pustil sa do vývoja vlastného produktu. Ak sa tento skvostný kúsok moderných technológií a pokrokového dizajnu dostane do The Grand Tour, Slovensko bude môcť hovoriť o veľkom úspechu.

Pokiaľ získate akékoľvek fotografie alebo videá, neváhajte nás kontaktovať cez e-mail redakcia@svetapple.sk.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

 

Instagram Banner

 

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Jeremy Clarkson končí a s ním aj The Grand Tour. Moderátor doplatil na svoje vyjadrenia. Uvidíme diel zo Slovenska?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -