Ešte predvčerom sme vás ako úplne prví na Slovensku informovali, že moderátorské trio Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May sa momentálne nachádzajú na Slovensku. Najprv sa objavili v Žiline, neskôr v Piešťanoch a počas dnešného dňa by mali filmovať v uliciach Bratislavy.

Do redakcie nám však medzičasom dorazila zaujímavá správa od nášho fanúšika Mareka Ružičku, ktorý moderátorov zachytil priamo na piešťanskom letisku. Okrem krátkeho videa z ich príchodu (viď nižšie) nám však poslal ešte niečo zaujímavejšie.

- Reklama -

Okrem toho, že Jeremy Clarkson ešte včera prevetrával po pristávacej dráhe legendárnu Škodu 1100 OHC z roku 1957, ukázalo sa, že v ten istý deň lietal nad piešťanským letiskom aj vrtuľník spolu so slovenským lietajúcim autom.

S vysokou pravdepodobnosťou išlo o projekt AirCar spoločnosti Klein Vision, ktorého vývoj započal po roku 2016, keď Štefan Klein opustil pôvodný projekt spoločnosti AeroMobil a pustil sa do vývoja vlastného produktu. Ak sa tento skvostný kúsok moderných technológií a pokrokového dizajnu dostane do The Grand Tour, Slovensko bude môcť hovoriť o veľkom úspechu.

Pokiaľ získate akékoľvek fotografie alebo videá, neváhajte nás kontaktovať cez e-mail [email protected].

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

 

Instagram Banner

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -