Pokiaľ chcete mať modernú domácnosť, mali by ste používať moderné technológie. Jednu z nich stelesňuje aj Xiaomi Smart Doorbell 3 a teda inteligentný zvonček s kamerou, ktorý sa dá teraz kúpiť v zľave za zaujímavú cenu. Zariadenie má perfektný obraz, prepojíte ho so svojim smartfónom a získate maximálny pocit bezpečia.

Xiaomi Smart Doorbell 3 dokáže zaznamenať obraz vo vysokej 2K kvalite a ponúka až 180° pozorovací uhol. Rovnako tak je jeho súčasťou aj detektor pohybu, či nočný režim. Vďaka tomu budete jasne vidieť, kto vás chce navštíviť aj počas večera, alebo noci. Zariadenie vám tiež bude schopné poslať notifikáciu a zvonček obsahuje aj špeciálne filtre, pomocou ktorých si môžete zmeniť hlas pre zachovanie maximálneho súkromia.

Bežná cena za Xiaomi Smart Doorbell 3 sa pohybuje na úrovni 99 €, čo je vcelku adekvátna čiastka, avšak po kliknutí na tento odkaz môžete zvonček získať už za 69 €, vďaka čomu ušetríte krásnych 30 €. A to sa oplatí.

Xiaomi zvonček
Zdroj: Xiaomi

Extrémna výdrž batérie a kvantum ďalších funkcií 

Všetky zábery, ktoré tento zvonček nahrá sa automaticky uložia do vášho cloudu, pričom videá si môžete pozrieť až 72 hodín po ich natočení spätne úplne zadarmo. Zariadenie sa tiež dodáva s nabíjacou batériou, ktorá má kapacitu 5 200 mAh a zabezpečí vám cca 5 mesiacov prevádzky na jedno nabitie, takže nemusíte špekulovať nad žiadnymi komplikovanými riešeniami s napájaním. Zvonček jednoducho trikrát do roka nabijete a budete ho môcť používať bez akýchkoľvek obmedzení. Na montáž potom môžete použiť obojstrannú 3M pásku, alebo skrutky.

Nakoniec ešte spomenieme, že inteligentný zvonček Xiaomi Smart Doorbell 3 obsahuje aj mnoho ďalších nastavení, ako je napríklad automatická odpoveď alebo režim nerušiť. Rovnako má zabudovanú ochranu voči krádeži, ktorou je hlasný alarm.

Pokiaľ jeho pokročilé AI algoritmy zaznamenajú, že sa pred vašimi dverami nachádza niekto podozrivý, automaticky o tom dostanete upozornenie do vášho mobilného zariadenia. Za 69 € je to teda z nášho pohľadu fantastický deal, ktorý neoľutujete.

Xiaomi zvonček
Zdroj: Xiaomi (úprava redakcie)

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple oznámil revolučnú novinku pre App Store: Na toto sme čakali roky
Môže ťa zaujímať
- Reklama -