Slnečné leto a spolu s ním aj neznesiteľné horúčavy sú skoro tu a pre mnohých ľudí to nie je vôbec príjemné. Našťastie na to existuje riešenie, ktoré vám dokáže efektívne vyvetrať vašu izbu alebo kanceláriu. Inteligentný a veľmi výkonný ventilátor od spoločnosti Xiaomi si teraz môžete zaobstarať v zľave za výhodnú cenu. Ovládať ho budete môcť priamo cez svoj iPhone alebo Android, nakoľko sa dokáže napojiť na vašu Wi-Fi sieť.

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 ponúka nastaviteľnú výšku v rozmedzí od 625 – 1000 mm a taktiež sa dá položiť stôl. Zariadenie má samozrejme osciláciu až 140° a možnosť zmeny náklonu hlavy až do 39°. Azda najväčšou výhodou je ale to, že ho viete ovládať jednoducho cez Smartfón. Nemusíte sa ku nemu naťahovať a ani ho komplikovane nastavovať. Cez apku si jednoducho zvolíte jeden zo sto režimov rýchlosti a výkon si dokonalo prispôsobíte svojim preferenciám.

Najlepšia na tomto ventilátore je jeho cena. V čase uvedenia na trh sa Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 predával za cca 90 €, avšak dnes je situácia iná a po kliknutí na tento odkaz ho získate len za 71,9 €. To za takto vymakaný produkt naozaj nie je veľa peňazí.

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2

Ventilátor Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 dostal do vienka kvalitný BLDC jednosmerný motor, ktorý zabezpečí vysokú stabilitu a tiež dlhú životnosť. Zariadenie je tiež úsporné a veľmi tiché – len 58dB, takže vás nebude otravovať napríklad počas spánku.

Veľkou výhodou je tiež prítomnosť dvojvrstvových lopatiek. Tie zabezpečujú dostatočne silný, no zároveň jemný vánok s dosahom až 14 metrov. Ventilátor Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 má samozrejme aj vstavaný časovač, vďaka čomu sa sám po dopredu stanovenom čase vypne. Ak sa vám teda zariadenie zapáčilo, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 71,9 €. Za nás je to výborná voľba, ktorú sami používame. Aj preto vám ventilátor môžeme odporučiť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Anker obchádza omedzenie Apple a umožňuje ku čipu M1 pripojiť viac externých monitorov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -