V prípade, že hľadáte skutočne lacné bezdrôtové slúchadlá, dnes vám ukážeme jeden tip na zariadenie, ktorého cena je neuveriteľne nízka. Napriek tomu podporuje moderné technológie, má dobrú výdrž batérie a jeho dizajn sa inšpiroval AirPods 3. generácie. Dámy a páni, toto sú Xiaomi Redmi Buds 4 Lite.

Xiaomi Redmi Buds 4 Lite boli predstavené začiatkom roka 2023, takže ide o vcelku horúcu novinku. Používatelia sa môžu tešiť na technológiu Bluetooth 5.3, ale aj prítomnosť mikrofónu, vďaka čomu sa dá so slúchadlami volať. Lacné Xiaomi Redmi Buds 4 Lite sa spoliehajú na 12 mm dynamické meniče a tiež odolnosť voči vode v rámci normy IP54. No a aká je cena?

S určitým nadhľadom môžeme napísať, že je zhruba rovnako vysoká, ako by ste zaplatili za klasické káblové EarPods. Bezdrôtové slúchadlá Xiaomi Redmi Buds 4 Lite sa totiž štandardne predávajú od 29,99 €, no po kliknutí na tento odkaz ich zoženiete len za 18,95 €, čo je vzhľadom na ich hardvér až extrémne málo.

Xiaomi Redmi Buds 4 Lite
Zdroj: Xiaomi

Xiaomi Redmi Buds 4 Lite vás tiež prekvapia svojou výdržou batérie, ktorá dosahuje spolu s nabíjacím puzdrom 20 hodín na jedno nabitie. Samotné slúchadlá potom zvládajú hrať približne 5 hodín na jedno nabitie, čo je fantastická hodnota.

AirPods sú šesťkrát drahšie

AirPods cena
Zdroj: Unsplash / Daniel Korpai / Khoa Nguyen (úprava redakcie)

Samozrejme, zvukový prejav lacných Redmi Buds 4 Lite určite nebude predstavovať žiadne zázraky. Ak ste však menej nároční, prípadne tieto slúchadlá chcete kúpiť deťom, je to perfektná voľba.

Len pre porovnanie, AirPods 2. generácie od spoločnosti Apple sa štandardne predávajú od 159 € a po kliknutí na tento odkaz ich zoženiete za 119 €. Ide teda o šesťkrát drahší produkt, čo je neuveriteľný rozdiel.

Dajte nám vedieť do komentára, či máte s Xiaomi Redmi Buds 4 Lite skúsenosti aj vy. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy názory.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 Pro / 15 Pro Max je po Vianociach skladom: Dokonca na ňom mierne ušetríte
Môže ťa zaujímať
- Reklama -