Čínske Xiaomi je preslávené tým, že dokáže vyrábať kvalitné produkty za mimoriadne rozumnú cenu. Kým AirPods od Apple sú dobré slúchadlá, zákazníci si za túto technológiu musia poriadne priplatiť. Naopak Xiaomi Redmi Buds 4 Pro kúpite v zľave za výhodnú cenu a ponúknu vám technológie, ktoré sa bežne nachádzajú v prémiovej triede.

Spomeňme napríklad prítomnosť výkonných 10 mm meničov, ktoré zabezpečia prvotriedne vyváženie bás, stredov a tiež výšok, keď si budete púšťať svoju obľúbenú skladbu. Xiaomi Redmi Buds 4 Pro dokonca podporujú aj HiFi kvalitu zvuku, čo ocenia najmä náročnejší spotrebitelia. Keďže ide o prémiovo vybavené bezdrôtové slúchadlá, k dispozícii v nich máte aj aktívne potláčanie okolitých zvukov (ANC), ktoré vás dokáže odfiltrovať až od 99,3 % zvukov so schopnosťou tlmiť až 43 dB.

Bežná cena je tiež veľmi priaznivá a aj bez zľavy poráža základnú cenu za AirPods Pro 2 na kilometre ďaleko. Xiaomi Redmi Buds 4 Pro kúpite bežne za 79,99 €, avšak po kliknutí na tento odkaz sú dostupné od 56 €. To je skoro trojnásobne menej, než za koľko Apple štandardne ponúka svoje obyčajné AirPods 2. generácie z roku 2019, ktoré nemajú prakticky žiadne dodatočné funkcie, ako ANC alebo transparentný zvuk.

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro sú v zľave. Lacná alternatíva pre AirPods má ANC a podporu HiFi
Zdroj: YouTube / Paul Tech Tv (úprava redakcie)

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro majú navyše až 36 hodinovú výdrž batérie na jedno nabitie spolu s nabíjacím púzdrom. Slúchadlá potom zvládnu prehrávať hudbu až po dobu 9 hodín. Taktiež je v nich podpora technológie Bluetooth 5.3, vďaka čomu sa od smartfónu, na ktorom máte Xiaomi Redmi Buds 4 Pro pripojené môžete vzdialiť až na desať metrov, kým sa nepreruší spojenie.

So staršími Xiaomi Redmi Buds 3 Pro môžete mať ANC ešte lacnejšie 

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro
Zdroj: Xiaomi

Pokiaľ hľadáte ešte dostupnejšie slúchadlá, ktoré budú mať aspoň aktívne potláčanie okolitých zvukov (ANC), zaobstarať si môžete aj starší model Xiaomi Redmi Buds 3 Pro, ktorý kúpite v zľave ešte oveľa lacnejšie.

Zariadenie disponuje 9 mm meničmi, až 28 hodinovou výdržou batérie a ANC so schopnosťou prekrývať 35 dB. Nie je teda vybavené tak dobre, ako Xiaomi Redmi Buds 4 Pro, no to v tejto cenovej kategórii snáď ani nikto nečaká. No a koľko Xiaomi Redmi Buds 3 Pro vlastne stoja?

Zatiaľ čo bežne sa predávali za podobnú cenu, ako Xiaomi Redmi Buds 4 Pro, dnes ich po kliknutí na tento odkaz kúpite za 24,9 €, čo je skoro 5x menej, než za koľko sa dnes po zľave predávajú obyčajné AirPods 2. generácie. Samozrejme, to, ako sa rozhodnete nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Za Facebook aj Instagram budeme platiť. Poznáme presnú cenu

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -