Ak chcete špičkové bezdrôtové slúchadlá za dostupnú cenu, no AirPods Pro sa vám zdajú príliš drahé, existuje riešenie, ktoré budete milovať. Xiaomi Redmi Buds 4 majú podobný dizajn a po technologickej stránke sú neuveriteľne dobre vybavené. Zariadenie kúpite za extrémne nízku cenu a nechýba mu ani prvotriedne ANC.

Čo sa týka výbavy, Xiaomi Redmi Buds 4 majú 10 mm meniče a dokonca podporujú aj špičkové Hi-Fi prehrávanie. Celkovému zážitku potom dopomáha aktívne potláčanie okolitých zvukov (ANC), ktoré dokáže podľa výrobcu eliminovať až 99,3 % ruchov z vášho okolia. V praxi utlmí výrazných 43 decibelov.

No a cena? Xiaomi Redmi Buds 4 sa štandardne predávajú za 79,99 €, čo je v porovnaní s konkurenciou od Apple až neuveriteľne výhodné. Po kliknutí na tento odkaz ich však kúpite za 65 €, čo je ponuka, ktorú by ste určite odmietať nemali. Len pre porovnanie, AirPods Pro 2 sa štandardne predávajú za 279 €. Ich cena je teda výrazne vyššia.

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro
Zdroj: YouTube / Польза NET (úprava redakcie)

Xiaomi Redmi Buds 4 vás potešia aj skvelou výdržou batérie na jedno nabitie. Akumulátor týchto slúchadiel spolu s puzdrom disponuje kapacitou až na 36 hodín používania s tým, že samotné slúchadlá zvládnu 9 hodín. Xiaomi Redmi Buds 4 sú tiež odolné voči vode v rámci normy IPX4 a na pripájanie slúži Bluetooth 5.3.

Ak teda hľadáte dostupné bezdrôtové slúchadlá za super cenu, nákupom tohto modelu určite neurobíte krok vedľa. Práve naopak. Xiaomi Redmi Buds 4 majú fantastický zvuk a prémiové funkcie rovnako, ako konkurenti za niekoľkonásobne vyššiu cenu. Po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať za 65 €. Môže ísť aj o zaujímavý tip na darček pod vianočný stromček.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Čínske Xiaomi predbehlo Apple. Má inteligentné okuliare, ktoré nie sú drahé
Môže ťa zaujímať
- Reklama -