Dlho očakávaný zápas medzi legendárnym boxerom Mike Tysonom a youtuberom Jakeom Paulom sa neuskutoční podľa pôvodného plánu. Podľa neho sa mal konať už 20. júla 2024, no kvôli zdravotným problémom Mike Tysona bol odložený na neskorší termín v tomto roku.

Spoločnosť Netflix, ktorá má tento zápas na svojej platforme streamovať potvrdila jeho odklad nasledovným vyhlásením: „Jake Paul a Mike Tyson sa bohužiaľ 20. júla nestretnú, ako bolo plánované. Tysonov nedávny vredový záchvat obmedzil jeho schopnosť naplno trénovať počas niekoľkých nasledujúcich týždňov.

Netflix ďalej dodáva, že zápas bude preložený na neskorší termín v tomto roku, keď bude Mike schopný pokračovať v tréningu bez obmedzení a obaja bojovníci budú mať rovnaký čas na prípravu. Nový termín zápasu má byť oznámený do konca budúceho týždňa.

Tyson mal problémy už 26. mája, keď počas letu z Miami do Los Angeles pocítil nevoľnosť a závraty. Po pristátí mu bola poskytnutá lekárska starostlivosť, pričom jeho zástupcovia uviedli, že ide o záchvat žalúdočných vredov.

Pôvodne mal zápas prebehnúť 20. júla, no všetko bude ináč 

Zápas mal pôvodne prebehnúť 20. júla v Arlingtone v Texas, ale teraz je oficiálne odložený. Promotérska spoločnosť Most Valuable Promotions vo vyhlásení uviedla:

Nadchádzajúci veľmi očakávaný zápas medzi Jakeom Paulom a Mike Tysonom bude bohužiaľ odložený. Po konzultácii s lekármi bolo odporúčané, aby Mike Tyson obmedzil tréning na najbližšie týždne a následne sa vrátil k plnohodnotnému tréningu.

„Mike Tyson a Jake Paul súhlasili, že je spravodlivé zabezpečiť rovnaký čas na prípravu pre oboch športovcov, aby mohli súťažiť na najvyššej úrovni.

Jake Paul chce, aby bol Mike Tyson v najlepšej kondícii

Mike Tyson poďakoval svojim fanúšikom za podporu a pochopenie: „Chcem poďakovať svojim fanúšikom po celom svete za podporu a pochopenie. Kvôli záchvatu vredov mi lekár odporučil ľahší tréning na pár týždňov, aby som si oddýchol a zotavil sa. Moje telo je v lepšej kondícii než v 90-tych rokoch a čoskoro sa vrátim k plnému tréningu.

Jake Paul dodal: „Plne podporujem odklad zápasu, aby bol Mike Tyson vo svojej najlepšej forme. Moji fanúšikovia vedia, že nechcem čeliť Iron Mikeovi v ničom menšom. ako v jeho najlepšej forme. Zápas Paul vs Tyson bude jedinečný a sľubujem, že prinesiem to najlepšie.“ Nechajme sa teda prekvapiť, aký bude nový dátum zápasu.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Zuckerberg to so súbojom proti Muskovi myslí vážne. Miliardár trénuje so šampiónmi UFC
Môže ťa zaujímať
- Reklama -