Pokiaľ chcete inteligentnú domácnosť, mali by ste začať už pri vchodových dverách. Dnes si totiž viete kúpiť šikovné inteligentné zvončeky, ktoré majú kameru a dajú sa ovládať cez iPhone. Jedným z nich je aj Xiaomi Mi Smart Doorbell 3, ktorý teraz kúpite za extrémne nízku cenu. Je to jednorazová investícia, ktorú nebudete ľutovať.

Zvonček má kameru s 2K rozlíšením a 107° pozorovacím uhlom. Vďaka tomu uvidíte „fish-eye“ pohľadom aj za roh. Dokonca je tu aj nočné videnie, o ktoré sa starajú vstavané infračervené svetlá. Xiaomi Mi Smart Doorbell 3 funguje dobre v šere aj v úplnej tme. Zariadenie vám tiež pošle do smartfónu správu, že sa niekto nachádza pred dverami. Budete o tom vedieť, aj keď sa nenachádzate doma. Dokonca vie zmeniť váš hlas, ktorý prehráva cez reproduktor, čím maximalizuje pocit súkromia.

No a cena? Xiaomi Mi Smart Doorbell 3 nebol drahý ani pri svojom uvedení na trh. V tom čase sa predával za 99 €. Dnes je, ale situácia iná a produkt výrazne zlacnel. Po kliknutí na tento odkaz ho kúpite v zľave len za 42 €, vďaka čomu na jeho nákupe výrazne ušetríte. Za takúto cenu by to bola veľká škoda nevyskúšať.

Xiaomi zvonček
Zdroj: Xiaomi (úprava redakcie)

Dôležité je podotknúť, že zvonček má vlastnú 5 200 mAh batériu, ktorá vydrží až 5 mesiacov na jedno nabitie. Netreba teda riešiť žiadne zložité spôsoby napájania. Rovnako dokáže nahrávať zaznamenaný obsah priamo na cloud. Až 72 posledných hodín záznamu dostanete od Xiaomi zadarmo. Na dvere si zvonček jednoducho prilepíte cez obojstrannú 3M pásku, takže nemusíte nič vŕtať a taktiež si ho môžete nastaviť tak, aby ľuďom poskytoval automatické odpovede, alebo si ho prepnúť do režimu „nerušiť“.

A ak by vám ho niekto chcel ukradnúť, zariadenie je pripravené hlasným alarmom, ktorý na túto skutočnosť upozorní susedov. V neposlednom rade treba spomenúť, že Xiaomi Mi Smart Doorbell 3 má aj vstavanú umelú inteligenciu. Tá dokáže rozpoznať podozrivú cudziu osobu a následne vám poslať informáciu do iOS alebo Android zariadenia. Ak sa vám teda zvonček páči, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 42 €. Je to perfektná ponuka, ktorú by bola škoda odmietnuť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 Pro Max kúpite po zľave za extrémne výhodnú cenu. Čoskoro paradoxne zdražie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -