Bezdrôtové slúchadlá AirPods 2. generácie sú perfektným darčekom pod Vianočný stromček. Napriek tomu, že už majú nejaký ten piatok za sebou, zariadenie sa si stále drží svoju cenu a ponúka špičkové funkcie spolu s perfektnou kompatibilitou s inými Apple zariadeniami.

Spoločnosť Apple ho predáva za 149 €. Dnes však na Alze začala akcia, v rámci ktorej môžete AirPods 2 získať najlacnejšie široko ďaleko. To, kde sa dajú AirPods 2. generácie aktuálne kúpiť najvýhodnejšie si môžete overiť na tomto odkaze.

Aby sme nechodili okolo horúcej kaše, rovno napíšeme, že aj Alza.sk normálne predáva AirPods 2. generácie za 149 €. Teraz však na jej stránke pribudol výnimočný kód „VIANOCNETRHAKY20“, vďaka ktorému získate na toto zariadenie dodatočnú 20 % zľavu.

Jeho finálna cena teda nebude 149 € ale iba 119,20 €. Upozorňujeme však, že akcia platí len do 23.12.2022 alebo do vypredania zásob. Ak teda máte záujem o tieto slúchadlá, určite na nič nečakajte, aby vás nikto nepredbehol. AirPods druhej generácie nájdete za najlepšiu cenu tu.

Nezabudnite na kvalitný silikónový obal 

A keď už si svoje AirPods 2. generácie objednáte, nezabudnite si ku ním kúpiť aj tento silikónový obal so skobou na Loopi.sk len za 9,99 €. Na výber je viacero farebných prevedení.

Loopi AirPods Pro silicone case
Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Takto získate MS Office 2021 od 13 € a Windows 11 od 10 €. Ušetríte stovky eur
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here