Bezdrôtové slúchadlá AirPods 2. generácie sú perfektným darčekom pod Vianočný stromček. Napriek tomu, že už majú nejaký ten piatok za sebou, zariadenie sa si stále drží svoju cenu a ponúka špičkové funkcie spolu s perfektnou kompatibilitou s inými Apple zariadeniami.

Spoločnosť Apple ho predáva za 149 €. Dnes však na Alze začala akcia, v rámci ktorej môžete AirPods 2 získať najlacnejšie široko ďaleko. To, kde sa dajú AirPods 2. generácie aktuálne kúpiť najvýhodnejšie si môžete overiť na tomto odkaze.

- Reklama -

Aby sme nechodili okolo horúcej kaše, rovno napíšeme, že aj Alza.sk normálne predáva AirPods 2. generácie za 149 €. Teraz však na jej stránke pribudol výnimočný kód „VIANOCNETRHAKY20“, vďaka ktorému získate na toto zariadenie dodatočnú 20 % zľavu.

Jeho finálna cena teda nebude 149 € ale iba 119,20 €. Upozorňujeme však, že akcia platí len do 23.12.2022 alebo do vypredania zásob. Ak teda máte záujem o tieto slúchadlá, určite na nič nečakajte, aby vás nikto nepredbehol. AirPods druhej generácie nájdete za najlepšiu cenu tu.

Nezabudnite na kvalitný silikónový obal 

A keď už si svoje AirPods 2. generácie objednáte, nezabudnite si ku ním kúpiť aj tento silikónový obal so skobou na Loopi.sk len za 9,99 €. Na výber je viacero farebných prevedení.

Loopi AirPods Pro silicone case
Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -