Ešte pred pár mesiacmi to vyzeralo na aprílovú prezentáciu a dnes máme úplne iné predstavy. Mark Gurman (presnosť 88,7 %) z agentúry Bloomberg informuje, že na ďalšie bezdrôtové slúchadlá z dielne Apple budeme čakať poriadne dlho.

Toto je skutočný dizajn AirPods 3. generácie
Zdroj: Gizmochina

Podľa jeho zistení ich cupertinský gigant chystá až na rok 2022 a netýka sa to len dostupnejšieho modelu AirPods 3 ale aj vylepšenia špičkovej verzie, AirPods Pro 2. generácie.

- Reklama -

Oba produkty by mali byť už v týchto chvíľach do veľkej miery dokončené, avšak Apple ich zatiaľ nepredstaví z iných, bližšie nešpecifikovaných dôvodov.

Zaradiť by sme sem mohli napríklad stále silný dopyt po súčasných modeloch. Načo by firma predstavovala len jemne vylepšených nástupcov, keď sa aktuálne verzie predávajú ako na bežiacom páse? AirPods nie sú iPhone alebo iPad a nepotrebujú každoročnú aktualizáciu.

Čo prinesú nové AirPods 3 a AirPods Pro 2?

Tretia generácia AirPods dostane vylepšený dizajn s kratšími stonkami, pripomínajúci drahšie AirPods Pro. Pravdepodobne však nezískajú silikónové štuple a zabudnúť môžete aj na ANC (aktívne potláčanie hluku) či transparentný posluch. Prepracuje sa však nabíjacia krabička, kvalita prehrávania a ovládanie.

Recenzia AirPods ProAirPods Pro 2 budú v zásade rovnaké ako aktuálny model. Apple sa zameria skôr na drobnosti, mierne zredukuje rozmery nabíjacieho puzdra atď. Zákazníci sa dočkajú zhruba zmeny, ako keby sme porovnali AirPods 1 (2016) a AirPods 2 (2019).

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.