AirPods 3

Prvá a druhá generácia štandardných AirPods zdieľa totožný dizajn z roku 2016 (inšpirovaný EarPods z roku 2012). Aj preto je najvyšší čas na výmenu. Najnovšie úniky hovoria, že AirPods 3 budú inšpirované AirPods Pro, no nedostanú aktívnu redukciu okolitých zvukov.

Zariadenie má prísť v prvej polovici budúceho roka a podľa internetovej stránky TheElec bude štartovať na úrovni cca 200$. Od svojho drahšieho a „schopnejšieho“ prevedenia má byť lacnejšie o 20%. Z ponuky zároveň vyradí AirPods s bezdrôtovým nabíjacím puzdrom. Momentálne nie je jasné, ako dopadne lacnejšia verzia bez neho.

Pokiaľ by ju Apple ponechalo ako základ, v jednej chvíli by boli na výber 4 druhy slúchadiel, v rôznych cenových reláciách. To by bol zaujímavý obchodný model na trhu, ktorému AirPods úplne dominujú.

Samotný dizajn AirPods 3 unikol na internet len nedávno. Ako sme už spomenuli vyššie, Apple sa evidentne inšpirovalo AirPods Pro. Na druhej strane stále nie je isté, či lacnejší model dostane aj silikónové štuple. Na tieto informácie si musíme počkať.

Renomovaný analytik Ming-Chi Kuo (presnosť 78,2%) vydal správu, v ktorej uvádza, že okrem nového dizajnu sa môžeme tešiť aj na nové technológie, vylepšené ovládanie či predĺženú výdrž batérie. Nechajme sa prekvapiť. Do komentára nám napíšte, či používate AirPods a ak áno, ako ste s nimi spokojní.

Prečítajte si tiež  iPhone 13 by mal prinesť veľké zmeny v nabíjaní
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.