Spoločnosť Apple nestagnuje. Hoci sú aktuálne AirPods 2. generácie veľmi populárne, čochvíľa ich nahradí nový model. Predstavený bude v prvej polovici roka 2021. O lepší zvuk sa postará prepracovaný dizajn. Prečítajte si viac…

AirPods 3 už v marci 2021?

Opäť sa potvrdilo to, o čom sa už dlhšiu dobu diskutuje. Tentokrát sa o informácie postaral známy portál DigiTimes. Analytici získali správu, ktorá naznačuje, že spoločnosť Inentec prevezme 20% objednávok nových AirPods 3. Do výroby prídu začiatkom roka 2021.

V súčasnosti nie je jasné, kedy ich Apple ukáže verejnosti. Leaker Komiya sa medzičasom vyjadril, že by to mohlo byť niekedy v období marca. Toto súhlasí aj s tvrdeniami Ming-Chi Kua. Pokiaľ teda plánujete nákup nových bezdrôtových slúchadiel a nechcete AirPods 2. generácie, budete si musieť ešte chvíľu počkať.

Nový dizajn s lepším zvukom

Novinka prinesie po piatich rokoch dizajnovú zmenu. Inšpirovať sa bude u drahšieho bračeka, AirPods Pro. Slúchadlá by mali mať na svojich koncoch silikónové štuple. Tie sa postarajú o lepšie odizolovanie ucha od okolitých zvukov. Aktívnu redukciu šumu ale nečakajte. Tá bude výsadou len prémiového modelu.

Správy tak isto naznačujú, že Apple pomaly pracuje aj na ďalších AirPods Pro. Bližšie podrobnosti síce nie sú známe, no firma by sem mohli zakomponovať zdravotné funkcie. Tento rok získala všetky potrebné patenty… Druhá generácia prémiového modelu môže prísť do predaja v druhej polovici roka 2021. Moc sa tešíme…

zdroj

Prečítajte si tiež  Android aplikácia, vďaka ktorej funguje iMessage s iPhonom je späť: Takto funguje po novom
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.