AirPods Pro 2 prídu už o niekoľko mesiacov

Technologický gigant finišuje s prípravami niektorých nových zariadení, ktoré predstaví v prvej polovici 2021. Patriť sem majú aj bezdrôtové slúchadlá AirPods Pro 2. generácie s drobnými vylepšeniami v oblasti dizajnu nabíjacieho puzdra.

O tieto zistenia sa postarala tchajwanská publikácia DigiTimes, ktorá sa opiera o svoje dobre informované zdroje vo vnútri dodávateľského reťazca. Konkrétne hovoríme o výrobcovi flash pamätí Winbond, spolupracujúcim s Apple.

- Reklama -

Táto spoločnosť má produkovať určité komponenty práve pre AirPods Pro 2. generácie. Zariadenie príde do predaja v prvej polovici 2021. Ak by sme mali byť konkrétnejší, bude to na prelome Q1 a Q2, kedy Apple zvykne ukazovať menej dôležité zariadenia.

Nové zistenia súhlasia s dávnejšími správami od japonského portálu MacOtakara, ktorý tvrdil, že AirPods Pro 2 sa ukážu po boku iPhonu SE tretej generácie už v marci 2021.

Zmenou si prejde predovšetkým nabíjacie puzdro, ktorého rozmery sa mierne zredukujú oproti súčasnej verzii. Nepredpokladáme žiadne dizajnové zmeny na samotných slúchadlách alebo v ich hardvéri. Tu zostane všetko pekne po starom. Tešíte sa na novinku?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.