Keď spoločnosť Apple predstavila prvé AirPods v roku 2016, boli sme trochu skeptickí, či budú úspešné. Vzhľadom na ich vysokú cenu a relatívne obyčajné funkcie nepôsobili príliš lákavo. Postupom času sme sa však dočkávali inovácií a ďalších modelov, ktoré všetko zmenili. AirPods Pro 2. generácie sú jedny z najlepších bezdrôtových slúchadiel na trhu, či už po stránke zvuku alebo technológií. Po zľave sa neuveriteľne oplatia.

AirPods 2. generácie prišli na trh v septembri minulého roka a po dizajnovej stránke prinášajú len relatívne málo zmien. Nabíjacie puzdro je vodeodolné a výrobca doň zakomponoval dva drobné reproduktory pre lepšiu interakciu s používateľom a službou Nájsť. Samotné slúchadlá majú lepšiu výdrž batérie (až 30 hodín) a taktiež dokonalý zvuk. Ponúkajú aj celú plejádu režimov vrátane ANC či prvotriednu konektivitu s ostanými Apple zariadeniami. No a cena?

AirPods Pro 2. generácie sa štandardne predávajú za 299 €. To z nich robí nielen jedny najlepších, ale aj jedny z najdrahších slúchadiel vo svojej triede. Dobrou správou ale je, že ich po kliknutí na tento odkaz kúpite už od 237 € ako úplne nové, vďaka čomu krásne ušetríte. Aj keď je to väčšia investícia, na leto a cestovanie sú tieto slúchadlá vďaka dokonalému ANC ako stvorené. Apple technológiu prepracovalo a oproti prvej generácii má mať až o 100 % vyšší výkon.

AirPods Pro 2 sú nabité technológiami

Zdroj: YouTube / Mac Address / Just Use (úprava redakcie)

AirPods Pro 2 majú konečne integrované ovládanie hlasitosti priamo na nabíjacích stopkách a rovnako podporujú detekciu uší. Akonáhle si ich vyberiete von, automaticky sa zastaví prehrávanie. Opačne to potom funguje v prípade, že si ich nasadíte do uší.

Slúchadlá majú aj dokonalý priestorový zvuk či transparentný režim, ktorý vďaka sérii mikrofónov dokáže zaznamenať okolité zvuky a reč a následne vám všetko hodnoverne preniesť priamo do uší. Aj keď teda budete mať na ušiach „štuple“, ani si to nebudete uvedomovať.

Táto technológia funguje na jednotku s hviezdičkou a po príchode aktualizácie iOS 17 bude obohatená aj o režim adaptívneho zvuku, ktorý bude automaticky prepínať medzi ANC a transparentným zvukom. Viac sa o tom dočítate tu.

Prvotriedna kvalita prehrávania a nový čip H2

AirPods Pro 2
Zdroj: YouTube / The Everyday Dad

V neposlednom rade nemôžeme zabudnúť na prvotriedny zvuk, ktorými sú AirPods Pro 2 charakteristické. Nech už budete počúvať akýkoľvek žáner, vždy si prídete na svoje. Starajú sa o to výkonné meniče, technológia Bluetooth 5.3 a prítomnosť nového čipu Apple H2.

Pokiaľ máte záujem o AirPods Pro 2. generácie, za najlepšie ceny na Slovensku ich kúpite po kliknutí na tento odkaz. Ide o jeden z tých produktov, ktoré keď si zaobstaráte, určite to nebudete ľutovať. AirPods Pro 2. generácie sú neporovnateľne lepšie, ako AirPods Pro 1. generácie a pritom vyzerajú úplne rovnako. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -