Prémiová verzia jablkových slúchadiel vo forme AirPods Pro zažila svoj debut ešte v roku 2019. Od tej doby sme sa vylepšenia modelu nedočkali, no to by sa už v budúcom roku malo zmeniť.

Prečítajte si tiež  Únik: Takto vraj budú vyzerať AirPods Pro 2 generácie. Krabička môže získať reproduktory!

AirPods Pro druhej generácie by mali oznámiť svoj príchod koncom roka 2022. Jeden z popredných analytikov Ming Chi-Kuo tvrdí, že slúchadlá môžeme očakávať v poslednom štvrťroku. Okrem prepracovanejších funkcií budeme podobne ako pri klasických AirPodoch svedkami nového dizajnu, ktorý sa tentokrát pravdepodobne zaobíde bez stopky v spodnej časti.

Odhady poukazujú na podobný vizuál akým disponujú slúchadlá Beats Fit Pro. Novinkou majú byť aj senzory, ktoré sa postarajú o sledovanie telesných funkcií a kondície. Spoločnosť Apple už pred časom dala najavo, že slúchadlá AirPods chce rozvíjať aj do iných sfér, ako len pre počúvanie hudby.

AirPods Pro 2 by si mali zachovať svoje prémiové funkcie v podobe potláčania hluku a transparentného odposluchu a pravdepodobne pridať ďalší režim. Apple sa k potenciálnemu príchodu stále nevyjadrilo, no vzhľadom na nedávny refresh štandardnej verzie je v poradovníku práve model Pro.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -