Nový dodatok do rodiny slúchadiel v podobe AirPods tretej generácie potešil nejedného nadšenca bezdrôtových slúchadiel s logom nahryznutého jablka. Mnoho ľudí však napäto očakáva prémiovejšiu verziu a to refresh AirPods Pro druhej generácie. Tých by sme sa mali dočkať už v budúcom roku.

Prečítajte si tiež  AirPods tretej generácie sa od Pro verzie líšia viac ako sme čakali. Pozrite sa ako vyzerajú zvnútra

AirPods 3 sa dizajnom aj funkciami o niečo priblížili modelu Pro. Druhá generácie „Pro-čiek“ by však mala priniesť ešte viac noviniek, čím by sa portfólio ponúkaných slúchadiel opäť ešte viac rozšírilo. Podľa odhadov by mali prísť niekedy počas tretieho štvrťroku 2022. Aspoň tomu nasvedčujú informácie zo strany dodávateľských reťazcov.

Tieto tvrdenia podporila aj dvojica renomovaných analytikov a leakerov Ming-Chi Kuo a Mark Gurman. Potenciálne okno pre predstavenie a následné uvedenie na trh tak poukzauje na rozmedzie od 1. júla do 30. septembra 2022.

AirPods 2

Spoločnosť Apple podľa všetkého testuje viac zaoblenú konštrukciu slúchadiel, takže vo finálnom produkte by sme sa mali dočkať ďalšej varianty z pohľadu dizajnu. V hre je aj odstránenie spodnej stopky, ktorá je síce kratšia ako predošlé generácie, no stále ju na slúchadlách nájdeme. Napriek užitočným dotykovým funkciám by sme tak mohli vidieť „bezstopkové“ slúchadlá.

Možným scenárom je aj konečné odhalenie viacerých farebných prevedení, podobne ako tomu je v prípade inteligentných reproduktorov HomePod Mini. Najpravdepodobnejším scenárom je pridanie čierneho modelu.

Uvítali by ste nové AirPods Pro 2 v čiernej farbe s novým dizajnom? Podeľte sa s nami o váš názor v sekcii komentárov.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -