Pokiaľ nás pravidelne sledujete, určite viete, že spoločnosť Apple už na budúci týždeň predstaví AirPods Pro 2. generácie, ktorých cena by sa mohla vyšplhať až na úroveň 300 eur. Zároveň tiež platí, že súčasná prvá generácia skončí a jej nákup už nebude možný. Práve teraz je teda najlepšia chvíľa na to, aby ste si svoje prvé AirPods Pro zaobstarali za mimoriadne výhodnú cenu. Ušetriť môžete až tretinu.

Aby sme boli konkrétnejší, AirPods Pro, ktoré boli predstavené v roku 2019 a neskôr v roku 2021 prešli drobnou aktualizáciou Apple ponúka za cenu 279 eur. Tá je však pre bežných zákazníkov vysoká a preto vyhľadávajú dostupnejšie alternatívy. No a pretože trh so slúchadlami pravidelne sledujeme, našli sme pre vás zaujímavú akciu.

V prvom rade treba zdôrazniť, že ide o modernizovaný model z roku 2021, ktorý prináša podporu MagSafe nabíjania. V druhom rade dávame do pozornosti, že pri jeho nákupe ušetríte až – 28 %. AirPods Pro (MLWK3ZM/A) tak získate za pomerne príjemných 200 eur s DPH.

Airpods firmware
Zdroj: Apple

V súčasnosti žiaľ nevieme povedať, dokedy bude táto ponuka platiť. Vzhľadom na to, že sa vypredávajú skladové zásoby a Apple ich už zrejme nebude dopĺňať si ale trúfame uviesť, že máte poslednú šancu na takýto výhodný nákup.

Potom za AirPods Pro 2. generácie zaplatíte možno aj o tretinu viac. A hoci budú tieto slúchadlá lepšie, cenový rozdiel 80 – 100 eur vám neprinesie príliš veľa benefitov. Skúste si to teda zvážiť!

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Slúchadlá AirPods 3 disponujú vodovzdorným nabíjacím puzdrom
Môže ťa zaujímať
- Reklama -