Spoločnosť Apple sa chystá usporiadať v budove Steve Jobs Theatre veľkú mediálnu udalosť, počas ktorej nám predstaví iPhone 14 / 14 Pro a taktiež inteligentné hodinky Apple Watch Series 8 s niekoľkými novými modelmi (SE 2 a Pro). Stane sa tak v stredu 7. septembra 2022. Ako sa však zdá, nebudú to jediné produkty, ktoré na tomto evente uvidíme. Aktualizácie sa dočkajú aj obľúbené slúchadlá.

Ako uvádza Mark Gurman z agentúry Bloomberg, Apple sa na podujatí pripravuje predstaviť druhú generáciu bezdrôtových AirPods Pro, o ktorých sa hovorí niekoľko dlhých mesiacov.

Ich vývoj mal byť ukončený už dávnejšie, takže firma čakala na správnu chvíľu, kedy s nimi príde na trh. No a tá mala nastať práve teraz.

Čo ponúknu AirPods Pro 2. generácie? 

AirPods 2. generácie
Zdroj: Boss Hunting

Zariadenie by malo dostať prepracovaný čip s označením H2, ktorý poskytne kvalitnejšie prehrávanie zvuku a dlhšiu výdrž batérie na jedno nabitie. Okrem toho sa však musíme pripraviť aj na nový dizajn, ktorý môže prísť o „nabíjacie stopky“. AirPods Pro 2 by mohli pôsobiť o čosi jednoduchšie v porovnaní s prvou generáciou.

Prečítajte si tiež  Toto je 7 problémov, ktorými trpia AirPods a môžete sa s nimi stretnúť aj vy

Apple takisto prepracuje nabíjacie puzdro s podporou technológie Find My, vylepší detekciu uší a pridá rozsiahlejšie možnosti monitorovania aktivity.

Aby toho nebolo málo, AirPods Pro 2 by mali podporovať nový štandard Bluetooth LE Audio, ktorý im zabezpečí jednoduchý spôsob pripojenia ku viacerým zariadeniam súčasne, ako je napríklad iPhone a MacBook. Niečo podobné súčasná verzia AirPods Pro nedokáže.

Čo sa týka ceny, začiatku predaja a dostupnosti, v týchto otázkach nám Mark Gurman nevedel povedať viac. Aj preto si na niektoré detaily budeme musieť počkať do stredy.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -