Jeden z najpresnejších leakerov na svete, známy pod pseudonymom Komiya, nám v krátkej prezentácii ukázal, ako bude vyzerať obsah balenia bezdrôtovej nabíjacej podložky AirPower, na ktorej Apple veľmi tvrdo pracuje.

AirPower pribižuje ďalší únik

V poslednej dobe sa o tomto produkte hovorí stále viac. Hoci Apple začiatkom minulého roka priznalo, že vývoj AirPower úplne vzdalo, teraz to vyzerá na nečakaný comeback. Síce nepoznáme presnejšie detaily, ktoré by sa týkali dátumu predstavenia a použitého hardvéru, na internet sa teraz dostal aspoň možný obsah balenia.

Leaker Komiya, ktorý za informáciami stojí tvrdí, že AirPower je ešte stále vo fáze vývoja prototypu, no na druhej strane by sme sa už čoskoro mohli dočkať finálnej verzie. Pokiaľ budú okolnosti priaznivé, predstavený môže byť v októbri 2020 spolu s iPhonom 12. Radšej ale nepredbiehajme. Stačí si spomenúť na to, ako to dopadlo v minulosti.

Čo sa týka samotnej krabičky, tak tá by mala byť tradične jednoduchá a papierová (tak ako pri zvyšnom príslušenstve). Vo vnútri sa bude nachádza samozrejme nabíjacia podložka AirPower, ktorá zvládne dopĺňanie energie pre iPhone, Apple Watch a AirPods súčasne pri plnom výkone.

Pomáhať jej v tom má 2m USB-C kábel, pripojený na 30W nabíjací adaptér. Samozrejmosťou potom budú aj návody a informácie, v ktorých sa používateľ dozvie, ako toto príslušenstvo používať. Do komentára nám napíšte, či svoj iPhone nabíjate bezdrôtovo a či by ste boli ochotní investovať do AirPower (v prípade, že by ho Apple naozaj predstavilo). Upozorníme, že cena by sa mohla pohybovať na úrovni 129-179€.

https://twitter.com/komiya_kj/status/1293785364042145797?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1293785364042145797%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.letemsvetemapplem.eu%2F2020%2F08%2F13%2Fapplu-unikl-design-a-obsah-baleni-bezdratove-nabijecky-airpower%2F
Prečítajte si tiež  WhatsApp pre iOS už čoskoro dostane funkciu, ktorú používatelia žiadajú už roky
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.