Projekt „AirPower“ skončil začiatkom roka 2019 fiaskom. Spoločnosť Apple po dlhých mesiacoch oznámila, že s vývojom už nebude v budúcnosti pokračovať. Predchádzala tomu séria zlyhaní na všetkých vtedajších prototypoch. Ako sa však ukazuje, cupertinský gigant sa v skutočnosti nevzdal. Vývoj AirPower beží v plnom prúde a dnes si môžete pozrieť, ako vyzerá jej aktuálna verzia.

Na internet unikli reálne fotografie AirPower

Aj keď práca na podobných produktoch podlieha prísnym bezpečnostným opatreniam, zdá sa že niektorí vývojári v spoločnosti Apple sa jednoducho chcú podeliť o nové, pripravované novinky. Už pred pár mesiacmi sme vám priniesli skutočný záber AirPower. Bol však veľmi nekvalitný a rozmazaný.

https://dizajnovepodlahy.sk/virtualna-predajna/?utm_source=svetapple.sk&utm_campaign=appleglass
reklama

To čo sa dostalo na internet dnes je úplne „iná káva“. Detailné fotografie ukazujú nabíjanie inteligentných hodiniek Apple Watch a taktiež slúchadiel AirPods. Aby toho nebolo málo, odkryl sa aj celý dizajn nabíjačky, ktorý je v pomerne vysokej kvalite.

Jon Prosser, ktorý sa o únik postaral dodal, že spoločnosť Apple už stihla vyriešiť všetky problémy, ktoré ju s AirPower trápili. Jedným z posledných bola aj nemožnosť nabíjať inteligentné hodinky Apple Watch. Fotografie nižšie jasne ukazujú, že tento produkt už dopĺňa „šťavu“ aj v štádiu, keď je položený na bezdrôtovej podložke.

Na internet unikli reálne fotografie AirPower. Pozrite sa ako vyzerá na druhý pokus.

Momentálne nepoznáme ďalšie detaily ohľadom tohto zariadenia. Cupertinský gigant ale podľa všetkého už finišuje s vývojom „druhej verzie“ a svetlo sveta by mala uzrieť ešte tento rok.

Ťažko povedať, či to bude na budúci týždeň, v rámci konferencie WWDC 2020, alebo potom na októbrovom predstavení iPhonu 12 (a ďalších zariadení). Dúfajme, že všetko vyjde podľa plánov a zariadenie reálne príde do predaja. To čo sa stalo v roku 2019 si už Apple nemôže dovoliť…

Na internet unikli reálne fotografie AirPower. Pozrite sa ako vyzerá na druhý pokus.
Na internet unikli reálne fotografie AirPower. Pozrite sa ako vyzerá na druhý pokus.
Prečítajte si tiež  Apple má problém. Americké ministerstvo práce voči nemu zahájilo vyšetrovanie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.