Ako uvádza portál 9to5mac, do redakcie mu začalo chodiť množstvo správ s fotografiami a videami, ktoré zachytávajú nový AirTag v akcii. Zariadenie sa malo dostať ku používateľom oficiálne až zajtra, no podľa všetkého existuje zopár šťastlivcov, ktorí sa z neho tešia niekoľko dní.

Majitelia uvádzajú, že po tom, ako si v piatok objednali balenie štyroch AirTagov prostredníctvom spoločnosti Best Buy im bola objednávka doručená v pondelok, 26. apríla. Jedná sa o o dosť nezvyčajnú záležitosť, nakoľko produkty zvyknú chodiť v predstihu maximálne jedného dňa. Predajca teda zrejme urobil chybu a pokiaľ ju Apple bude vyšetrovať, môže mať problém.

- Reklama -

Zatiaľ nie je známe, koľko podobných šťastlivcov sa už vo svete teší z nového lokalizátora. Ak ste si ho ale predobjednali prostredníctvom Apple, objednávky boli vyexpedované až dnes a domov im prídu zajtra.

AirTag aj na Slovensku

Zariadenie sa dá predobjednať aj na Slovensku. Medzi prvými ho naskladní autorizovaný predajca m:zone, kde si ho môžete predobjednávať už od piatku minulého týždňa.

Balenie s jedným kusom stojí 35,00 € a balenie so štyrmi kusmi potom 119,00 € (všetko vrátane DPH).

Na výber je samozrejme aj obrovské množstvo najrôznejšieho príslušenstva, pomocou ktorého si AirTag pripnete na kľúče, peňaženku prípadne cestovnú tašku. Všetky produkty nájdete na tejto adrese.

- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here