AirTag od spoločnosti Apple je drobné sledovacie zariadenie, ktoré kúpite za pár desiatok eur a zachrániť vám môže majetok v hodnote stoviek či dokonca tisícok. Tento produkt sa stal okamžite populárnym po celom svete, pričom by nemal chýbať vo výbave žiadneho Apple fanúšika. AirTag teraz navyše kúpite za veľmi výhodnú cenu.

Tento drobný sledovací prívesok sa spolieha na technológiu Bluetooth LE a U1 Wideband čip, vďaka čomu dokáže v čase keď je aktívny odosielať anonymizované informácie o svojej polohe do všetkých Apple zariadení, ktoré sa nachádzajú v jeho prítomnosti a sú pripojené v sieti Nájsť. Zjednodušene, ak prejdete okolo cudzej osoby, ktorá má iPhone so svojim AirTagom, ten o sebe odošle do tohto iPhonu polohu, a smartfón ju následne posunie ďalej na servery Apple. Pochopiteľne, ku polohe nemá nikto iný okrem vás prístup.

No a cena? AirTag sa pôvodne predával za 34,9 €, no spoločnosť Apple v roku 2022 zvýšila jeho cenu na 39 €. Po kliknutí na tento odkaz však nájdete ponuku už za 31 €, vďaka čomu ušetríte skoro štvrtinu.

Navyše si môžete zaobstarať aj väčšie balenie štyroch kusov, ktoré spoločnosť Apple predáva o čosi výhodnejšie. Pôvodne ho ponúkala za 119 €, no v roku 2022 zvýšila cenu na 129 €. Po kliknutí na tento odkaz však za balenie zaplatíte iba 109,99 €. Za každý kus vďaka tomu zaplatíte len cca 27,5 €, čo sa určite oplatí.

AirTag
Zdroj: Unsplash / Đức Trịnh

Samotný AirTag sa nenabíja ale využíva gombíkovú batériu s označením CR2032, ktorá je vymeniteľná. Nemusíte sa však obávať toho, že by ste to robili často.

AirTag je skutočne energeticky nenáročné zariadenie vďaka čomu vám vydrží jeden a pol až dva roky na jedno nabitie. Pokiaľ vás zaujíma viac informácií o AirTagu od spoločnosti Apple, prečítajte si tento článok, kde sme sa mu venovali podrobnejšie.

Prívesky pre AirTag kúpite na Loopi.sk

AirTag kľúčenka
Zdroj: Loopi

Či už budete mať jeden alebo viac kusov AirTagov, nezabudnite si zaobstarať aj kľúčenku, v ktorej ho budete nosiť. Vybrať si môžete na internetovej stránke Loopi, kde nájdete široký sortiment Apple príslušenstva.

Klasická silikónová kľúčenka stojí iba 7,99 € zatiaľ čo za prémiové kožené vyhotovenie zaplatíte stále príjemných 12,99 .

AirTag kľúčenka
Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Máte problémy s iPhonom? Vyskúšajte týchto 6 tipov.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -