Ako sa pripraviť na rok 2021?

Hoci na túto otázku nevieme odpovedať (a zrejme ani nikto iný), Petr Mára zdieľal video s množstvom zaujímavých myšleienok, nad ktorými sa môžete zamyslieť.

Rok 2020 sa niesol v znamení pandémie, čo spôsobilo zásadnú zmenu v používaní sociálnych sietí, online nakupovania a celkového vnímania internetového priestoru.

Aj preto je dobre porozmýšľať nad tým kde ste teraz, a kam by ste sa chceli posunúť v skorej budúcnosti. V prvej polovici roka 2021 budete mať jedinečnú príležitosť na zmenu obchodného modelu, podnikania alebo celkového zamerania. Petr Mára správne poznamenal, že niekedy nie je dobré stagnovať na jednom mieste, pretože tak strácate relevanciu.

Ešte pred tým, než sa pustíte do nasledujúceho videa, z redakcie vám chceme popriať šťastné a veselé Vianoce plné zdravia a nech sa vám v roku 2021 podarí naplniť všetky vaše ciele. Príležitostí je stále veľa, no treba sa ich správne chopiť.

Prečítajte si tiež  Najlepšie komediálne seriály, ktoré vás budú baviť celé dni
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.