Spoločnosť Apple práve vydala novú aktualizáciu firmvéru 4A402 určenú pre slúchadlá AirPods Pro, ktorá postupne nahradí predošlí firmvér s označením 4A400. Ten sa do zariadenia nainštaloval ešte v októbri.

Technologický gigant tiež aktualizoval firmvér pre AirPods 3 na verziu 4B66, ktorá vystrieda predošlú verziu označenú ako 4B61. Ak vás však zaujíma čo je nové, pravdepodobne vás s touto informáciou sklameme.

Spoločnosť Apple neponúka podrobnosti o tom, čo je súčasťou aktualizovaného firmvéru pre slúchadlá AirPods, takže nevieme, aké vylepšenia alebo opravy chýb v praxi prináša.

Pridajte si Svetapple.sk aj na Instagrame. Každý deň prinášame množstvo zaujímavého obsahu, ktorý je trochu iný než tu na webe.

Taktiež by ste mali vedieť, že v súčasnosti neexistuje žiadny štandardný spôsob aktualizácie softvéru pre AirPods, ale firmvér sa spravidla nainštaluje automaticky, keď sú AirPods pripojené k iOS zariadeniu.

Ako vyvolať a overiť aktualizáciu firmvéru v AirPods? 

AirPods Pro 2Vloženie slúchadiel do púzdra, pripojenie k zdroju napájania a ich následné spárovanie s iPhonom alebo iPadom by malo po krátkom čase vynútiť aktualizáciu – je to však len drobný trik, ktorý nemusí vždy fungovať.

Prečítajte si tiež  Čo môže byť lepšie ako kúpa AirPods 3? No predsa AirPods 2 za oveľa nižšiu cenu než pred mesiacom!

Ak si chcete overiť aktuálnu verziu firmvéru vo vašich AirPods, postupujte nasledovne:

  • Pripojte AirPods ku svojmu iOS alebo iPadOS zariadeniu. 
  • Otvorte aplikáciu Nastavenia.
  • Nájdite položku Všeobecné.
  • Pokračujte na Informácie.
  • Nižšie v zozname nájdite svoje AirPods a kliknite na ich tlačidlo.
  • Následne sa dostanete ku aktuálnej verzii firmvéru.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.