Nové AirPody tretej generácie sa prednedávnom konečne dostali do predaja a postarali sa o príjemné obohatenie portfólia jablkových slúchadiel. AirPods 3 sa dizajnom o niečo viac priblížili prémiovému modelu AirPods Pro, no niekoľko rozdielov predsa len nájdeme. Čo sa týka vnútorných komponentov, tam je diverzita omnoho väčšia.

YouTubový kanál 52audio priniesol prvé rozobranie slúchadiel, kde sa okrem dizajnu pozreli hlavne na ich vnútorné zloženie. Rozobranie AirPodov nie je žiadnou ľahkou záležitosťou, čo určite neuľahčuje ani vzájomné prepojenie a prilepenie integrovaných častí.

- Reklama -

V nabíjacom puzdre pribudli nové magnety, ktoré slúžia k pripojeniu konektoru MagSafe. Puzdro tiež po novom disponuje grafitovou podložkou, ktorá zamedzuje prehrievaniu zariadenia. Ďalej v ňom nájdeme klasický Lightning port, základnú dosku a 345mAh batériu.

AirPods3AirPods 3Zaujímavosťou je, že zatiaľ, čo obe slúchadlá disponujú dvomi samostatnými batériami, v puzdre sa nachádza iba jedna. AirPody dostali naviac nový senzor pre detekciu kože, čo zaisťuje kontinuálne prehrávanie hneď pri ich vložení do uší. Všetky vnútorné komponenty sú prepojené FPC káblom k malej batérii nachádzajúcej sa medzi reproduktorom a mikrofónom.

Ak vás zaujíma kompletné zloženie a usporiadanie komponentov nových AirPodov tretej generácie, pozrite si nižšie uvedené video.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -