Čakacie doby na nové jablkové produkty sú omieľanou pesničkou, ktorá sa objaví takmer po každej Apple konferencii. Tento rok je však kvôli celosvetovej kríze ešte o niešo horší, čo sa samozrejme podpíše na dodávkach aj na pošte kusov smerujúcich do výroby. Novej generácie slúchadiel AirPods by sa ale tento problém týkať nemal.

Prečítajte si tiež  Poznáme slovenskú cenovku pre AirPods 3. generácie

Zdá sa, že sa objednávky na nové AirPody aj napriek okresanej výrobe a problémom s dodávaním dostavia k drvivej väčšine záujemcov v krátkom čase. Ak sa to firme podarí, bude sa jednať o prvé zariadenie v rámci portfólia AirPods, ktoré nebude presúvať dátumy doručenia.

V prípade iPhonov 13 môžeme byť doteraz svedkami poriadnych sklzov v doručení a rovnaký scenár sa odhaduje aj pri čerstvo predstavených 14″ a 16″ MacBookoch Pro. Rovnako to platí aj pri Apple Watch Series 7, ktoré sa v porovnaní s ostatnými zariadeniami predstavenými počas septembrovej konferencie o niečo oneskorili.

So slúchadlami AirPods 3. generácie sa však karta obrátila a vzhľadom na dostatočné množstvo vyrobených kusov je odhadovaný príchod pre objednávky stále 26. október.

Odkedy figuruje na poste hlavného predstaviteľa Tim Cook sa spoločnosť Apple výrazne polepšila v odhadoch dopytu pre jednotlivé zariadenia. Mierne časové sklzy sa po prvých týždňoch vyrovnávajú a to všetko len vďaka predprodukčným odhadom na počet objednaných kusov.

Nové AirPods 3. generácie budú na Slovensku dostupné už 26. októbra s cenovkou 199,00 €. Nové slúchadlá sa tak zaradili presne medzi obidva momentálne dostupné modely, ak nepočítame high-endové AirPods Max. Máte v pláne si zaobstarať nové AirPody? Potešte sa s nami o názor v komentároch.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -