Vianoce sú pre spoločnosť Apple mimoriadne dôležité obdobie a preto sa naň snaží každý rok čo najlepšie pripraviť. Marketingová kampaň sa spúšťa už v priebehu prvej polovice novembra a pretože tento dátum práve nastal, dočkali sme sa aj oficiálneho „vianočného“ sprievodcu nákupov.

Spoločnosť Apple sa ho snaží viesť v duchu hesla „aby boli tohtoročné Vianoce pre každého“ čím apeluje najmú na svoju ponuku, kde zákazníci nájdu nie len drahé produkty pre profesionálov ale aj dostupne zariadenia, ktoré urobia radosť bežným používateľom.

- Reklama -

Samotná kampaň je dostupná po celom svete avšak týka sa len krajín, kde firma prevádzkuje svoj oficiálny Apple Online Store. Inými slovami, najbližšie od Slovenska je to napríklad v Česku, Rakúsku alebo v Poľsku.

Česká mutácia Apple stránky vyzerá naozaj dobre 

Zmenou prešla v skorých ranných hodinách aj česká mutácia oficiálnej internetovej stránky, ku ktorej má pravdepodobne väčšina z vás – našich čitateľov najbližšie. Ak si teda chcete pozrieť šikovného sprievodcu nákupov, kliknite na tento odkaz, ktorý vás doň presmeruje.

Nakoniec len pripomenieme, že samotné Apple varuje pred možným nedostatkom skladových zásob, ktorý sa už teraz prejavuje prakticky po celom svete.

Ak teda chcete mať istotu, že vaše Apple zariadenie pre blízkeho dorazí pod vianočný stromček včas, mali by ste si ho objednať čo najskôr.

Aký Apple produkt budete v roku 2022 kupovať na Vianoce vy a koho ním chcete potešiť? Pochváľte sa v komentároch.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.