O tom, kedy by Apple malo predstaviť iPhone 11 sme hovorili už začiatkom mesiaca. Tak ako obvykle, naše predtuchy sa naplnili celkom presne. Apple ohlásil Keynote na 10.9.2019. Čoho sa na nej dočkáme?

Apple ohlásil Keynote na 10.9.2019

Je to oficiálne. Apple rozoslalo pozvánky na tohtoročnú Keynote, ktorá sa bude konať tak ako posledné roky v Apple Parku, konkrétne v objekte, ktorý firma nazýva ako Steve Jobs Theater. Dátum je jasný, 10.9.2019. Spadá to teda celé na utorok o 10:00 tamojšieho času (u nás o 19:00) a my sa už nevieme dočkať. V prvom rade by sme sa mali dočkať novej generácie iPhonu 11.

Okrem toho by sme tu ale mali vidieť aj iné, nemenej zaujímavé produkty. Vymenujeme napríklad celkom novú generáciu hodiniek Apple Watch Series 5, nové iPady či MacBook Pro 16″. Pri posledných dvoch menovaných produktoch ale nie je celkom jasné či ich Apple predstaví už teraz v septembri.

Špekuluje sa nad tým, že by mali prísť na jeseň. Môže sa ale stať, že Apple chystá ešte jednu Keynote, kde bude predstavovať ďalšie novinky. Táto Kenyote by mala prísť približne mesiac pred Vianocami aby si ich používatelia stihli kúpiť prípadne ich darovať niekomu blízkemu.

„By innovation only“

Nová Keynote prichádza aj so zaujímavým logom, ktoré nadväzuje na produkty spoločnosti z konca 90-tých rokov. Či v tom máme niečo hľadať alebo nie zatiaľ nevieme. Pravdepodobne sa však budeme musieť nechať prekvapiť až do samotnej konferencie. Jablková spoločnosť ju pomenovala ako „By innovation only“, teda „iba inovácie“.

Sme na to teda veľmi zvedaví. Napríklad taký iPhone 11 má prísť síce so zaujímavými novinkami ale celkom by sme to „inováciami“ nenazývali. Skôr medziročným vylepšením. Možno pre nás Apple chystá ešte iný produkt o ktorom nevieme. Žeby okuliare pre AR prípadne niečo s podpory HomeKitu? No ako sme už písali vyššie, nechajme sa prekvapiť. O všetkom vás samozrejme budeme inovovať.

Apple ohlásil Keynote na 10.9.2019. Presne tak ako sme predpokladali. - svetapple.sk
Apple ohlásil Keynote na 10.9.2019. Presne tak ako sme predpokladali. – svetapple.sk
Prečítajte si tiež  Apple zvyšuje marže dodávateľom, potrebuje viac iPhonov 6 plus
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.