Hoci sú nové počítače s nahryznutým jablkom na trhu už od minulého roka, ich dodávky sa ako už býva zvykom nestíhali. Spoločnosť Apple však konečne dobieha dopyt po svojich najnovších 14″ a 16″ MacBookoch Pro, pričom čakacie doby na oba modely v nižších konfiguráciách sa za posledný mesiac výrazne skrátili.

Prečítajte si tiež  Zabudnite na skladacie telefóny. Spoločnosť Apple skúma možnosti skladacích MacBookov

V posledných mesiacoch sme mohli byť svedkami poriadnych sklzov. Na nové MacBooky Pro  museli zákazníci čakať šesť až osem týždňov. Odvtedy spoločnosť Apple výrazne dohnala dopyt, keďže teraz môžu zákazníci získať oba modely v ich základných konfiguráciách do dvoch týždňov alebo skôr.

Zlepšenie dodávok sa však týka len modelov s čipom M1 Pro, pretože konfigurácie M1 Max oboch veľkostí sú naďalej obmedzené, pričom podľa odhadov objednávky nedorazia minimálne do začiatku apríla. V najbližšom roku má Apple v pláne predstaviť minimálne 3 nové počítače Mac. Uvidíme ako sa s podobnými dodávkami firma vysporiada aj v prípade rozšírenia ponuky počítačov.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -