Téma skladacích iPhonov nie je na pôde Apple komunity žiadnou novinkou. Okrem veľkého počtu vydarených (aj menej vydarených) konceptov sa k tejto téme vyjadrilo aj niekoľko popredných analytikov. Jedným z nich je Ming-Chi Kuo, ktorý však vidí príchod skladacieho iPhonu na dlhšie obdobie. To ale neplatí o ostatných zariadeniach, ktoré by sa už čoskoro mohli dočkať skladacej verzie.

Prečítajte si tiež  Zabudnite na skladacie telefóny. Spoločnosť Apple skúma možnosti skladacích MacBookov

Podľa Kuových zdrojov Apple testuje zariadenie s 9″ skladacím displejom, ktoré by malo figurovať ako doplnok v portfóliu medzi iPhonom a iPadom. Zariadenie by malo disponovať displejom OLED a omnoho kvalitnejším prevedením konštrukcie, ako momentálne ponúkané produkty z radov konkurencie.

Kuo sa domnieva, že vývoj skladacích produktov spoločnosti Apple sa spočiatku zameriava na stredne veľké zariadenia, po ktorých budú nasledovať zariadenia s väčšími displejmi a nakoniec sa rozšíria na malé zariadenia, ako je iPhone. Tento scenár však možno očakávať až niekdy okolo roku 2025.

Zdroj: News18

Hoci sme sa zo strany Apple doteraz nedočkali žiadnych oficiálnych informácií, práce na obdobnom zariadení boli potvrdené hneď niekoľkými zdrojmi. Stále sa však jedná iba o prvotné fázy testovania, takže finálne produkty môžu byť minimálne dva roky vzdialené. Čo by ste na skladací iPad/iPhone povedali vy? Mali by ste o takéto zariadenie záujem? Podeľte sa s nami v komentároch.

Prečítajte si tiež  Video: Pozrite sa na zaujímavý koncept pre skladací iPhone

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJTwitter
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here