Aj keď je zvykom, že spoločnosť Apple je v súvislosti so svojimi konferenciami veľmi tajnostkárska, sem tam nám prezradí niečo, čo možno pôvodne ani nechcela. Ako uvádza portál AppleTrack, firma v súčasnosti naplno natáča konferenciu WWDC 2022, na ktorej nám predstaví napríklad iOS 16, iPadOS 16, macOS 12 alebo watchOS 9. Systémy by mali byť v tejto chvíli pripravené.

Aby sme boli konkrétnejší, samotné Apple nezdieľalo informáciu o tom, že v súčasnosti prebieha natáčanie WWDC 2022. Postaral sa o to ale Steven Huon, ktorý vo firme pracuje na pozícii vedúceho hudobného programovania. Na starosti má tiež skúsenosti so značkou a takisto eventy.

Na svojom Instagrame zdieľal 24 hodinový príbeh, ktorý zachytáva časť budovy Apple Parku. A hoci sa v ňom nenachádzal žiaden konkrétny text, dve Emoji ikony „?✅“ jasne naznačujú, na čo Huon upozorňoval.

Keďže WWDC 2022 sa bude konať 6. júna, technologický gigant sa v týchto chvíľach musí pripravovať na celé podujatie. Aj preto je jasné, že natáčanie prebieha s niekoľkotýždňovým predstihom, aby bolo dokonalým zážitkom pre diváka.

Predpokladáme, že v týchto chvíľach prebieha kompletná postprodukcia a strihanie záznamov. Tešíte sa na tohtoročnú vývojársku konferenciu?

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -