Vianočná sezóna sa nám pomaly ale isto rozbieha, čo znamená množstvo akcií a darčekov pre používateľov rôznych digitálnych služieb. Exkluzívny obsah si pripravila aj spoločnosť Apple, ktorá má v pláne odmeniť predplatiteľov hudobnej služby Apple Music.

Počas nasledujúceho týždňa bude používateľom Apple Music poskytovať „exkluzívne darčeky“ vrátane limitovaných EP, playlistov a ďalšieho obsahu v rámci akcie „From Apple Music With Love“.

Prečítajte si tiež  Spotify Wrapped je opäť tu! Zrekapitulujte si vašu obľúbenú hudbu za rok 2021

„Je tu obdobie sviatkov a my v Apple Music sme sa pustili do obdarovávania. V čase, keď sa blíži najkrajšie obdobie roka, ponúkame používateľom Apple Music exkluzívne darčeky – len preto, že vás máme radi,“ opisuje akciu spoločnosť Apple.

Ak patríte do komunity používateľov jablkovej hudobnej služby, môžete sa tešiť na exkluzívny obsah od umelcov ako Coldplay, Alicia Keys, Elton John, DJ Khaled, Nile Rodgers alebo Mariah Carey. V akcii by sa mali objaviť aj ďalší interpreti, ktorí dodajú limitované EP, playlisty, DJ mixy, špeciálnu rozhlasovú reláciu a mnoho ďalšieho.

Apple Music

Jedným z prvých darčekov v ponuke v rámci akcie „From Apple Music With Love“ je exkluzívne EP od skupiny Coldplay. EP s názvom Infinity Station Sessions obsahuje päť skladieb kapely, štyri z ich najnovšieho albumu Music of the Spheres a novú interpretáciu piesne Christmas Lights. Tento počin bol samozrejme nahraný v priestorovom zvuku s Dolby Atmos a Spatial Audio.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -