Spoločnosť Spotify dnes opäť sprístupnila používateľom v aplikácii pre iOS a Android svoju každoročnú rekapitulačnú funkciu Spotify Wrapped. Táto funkcia spracúva informácie o vašich najpočúvanejších interpretoch, žánroch, skladbách, podcastoch a vytvára grafické výstupy, ktoré je následne možné zdieľať na sociálnych sieťach.

Napriek tomu, že sme sa so službou mali možnosť zoznámiť už počas predchádzajúcich rokov, predsa sme sa dočkali niekoľkých noviniek. Tohtoročné Spotify Wrapped prináša prírastok vo forme „2021: „The Movie“, ktorá spája vaše najlepšie skladby s klasickými scénami z filmov.

- Reklama -

V poradí druhou novinkou je „Your Audio Aura“, ktorá vizualizuje vašu zvukovú „auru“ na základe najlepších hudobných nálad. Ďalšou vychytávkou je  „Playing Cards“, čo je interaktívna kvízová hra o vašich posluchových návykoch a „2021 Wrapped Blend, ktorá porovnáva váš posluchový vkus s priateľmi.

Spotify Wrapped

Do Spotify Wrapped pribudla možnosť zdieľať výstup na TikToku, ako aj na obvyklých platformách, ako sú Snapchat, Twitter, Instagram alebo Facebook. Tieto grafiky si môžete vygenerovať v centre 2021 Wrapped Hub, kde nájdete aj celkovo najlepšie skladby, podcasty a interpretov za rok 2021.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -