Prešlo iba niekoľko hodín od chvíle, kedy nám hlasová asistentka Siri omylom prezradila dátum konania prvej tohtoročnej konferencie, ktorá by mala byť naplánovaná na 20. apríla 2021.

Svetoznámy leaker Jon Prosser (s presnosťou 77,2%) pred malou chvíľou zverejnil informáciu, že technologický gigant chystá svoje predajne Apple Store na blížiacu sa udalosť. Hoci táto správa nebola bližšie špecifikovaná, Apple mohlo do svojich obchodov rozoslať nové zariadenia, príslušenstvo prípadne propagačné materiály a podobne. V súčasnosti však na všetko spadá prísne embargo.

- Reklama -

Keynote na budúci týždeň je skoro istá

Okrem Jona Prossera a hlasovej asistentky Siri očakáva na budúci týždeň nové produkty aj leaker Mark Gurman (presnosť 89,1%), ktorý vo svojej správe uviedol, že Apple začne rozosielať prvé kusy iPadu Pro s mini LED displejom ku svojim zákazníkom už koncom apríla.

Žiaľ, zo začiatku predaja sa predpokladá značná nedostupnosť tohto produktu, pretože výroba počíta s problémami, kvôli chýbajúcim čipom pre displeje. V podobnej situácii sa momentálne nachádza prakticky celý technologický priemysel. Spôsobila ju pandémia koronavírusu a nepriaznivé počasie.

Na záver už iba pripomenieme, že Apple nám ukáže spomínaný iPad Pro 2021, iPad mini 6. generácie, sledovacie prívesky AirTags a možno aj vylepšenú Apple TV. Na čo sa tešíte najviac vy?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJappletrack
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.