Len včera sme vám priniesli informáciu, že spoločnosť Apple ukáže prvé tohtoročné produkty za niekoľko dní. O správu sa postaral prestížny leaker Mark Gurman (presnosť 89,1%) z agentúry Bloomberg, ktorému dlhodobo dôverujeme.

Náš odhad konania eventu padol na 20. alebo 21. apríl 2021. Ako sa teraz ukazuje, trafili sme úplne presne. Apple si totižto neustrážilo hlasovú asistentku Siri, ktorá dnes prezradila viac, ako pravdepodobne chcela.

Na otázku „When is the next Apple Event,“ odpovedala „The special event is on Tuesday, April 20, at Apple Park in Cupertino, CA. You can get all the details on Apple.com.“

Apple Event

Inými slovami, udalosť by sa mala konať 20. apríla 2021 a pravdepodobne nepôjde o tlačovú správu, ale o videokonferneciu streamovanú naprieč viacerými platformami.

Apple Event
Zdroj: Macrumors

No a nakoľko je tento dátum presne o týždeň, oznámenia sa dočkáme v priebehu niekoľkých hodín. Koniec koncov, aj Siri reagovala až dnes, hoci možno v nechcenom predstihu. Pokiaľ by ste sa jej opýtali takú istú otázku aj teraz, nedá vám už rovnakú odpoveď. V Apple to okamžite opravili.

Technologický gigant predstaví pravdepodobne nový iPad Pro s mini LED displejom, výkonným procesorom a 5G konektivitou. Vylepšenia by sa mohol dočkať aj iPad mini či Apple TV. Jedným z najdôležitejších bodov programu budú aj sledovacie prívesky AirTag.

Napíšte nám do komentára, na ktorý z týchto produktov sa najviac tešíte vy. Budeme radi za všetky vaše postrehy a názory.

Prečítajte si tiež  Na Apple Car bude pracovať muž, ktorý doposiaľ navrhoval vozidla značky Lamborghini
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.