Už dlhšiu dobu sa hovorí, že spoločnosť Apple chystá prvú veľkú udalosť na začiatok roka 2022. V rámci nej by sme sa mali dočkať niekoľkých produktov a noviniek, ktoré potešia všetkých fanúšikov.

Ako uvádza portál Macrumors – odvolávajúci sa na známeho leakera Marka Gurmana z agentúry Bloomberg, Keynote je naplánovaná už na budúci mesiac!

Prečítajte si tiež  Koncept: Takto by mal vyzerať MacBook Air 2022 s procesorom M2!

Aby sme boli presnejší, technologický gigant z Cupertina plánuje uviesť iPhone SE 3 a iPad Air 5. generácie na trh presne 8. marca 2022. A aby toho nebolo málo, používatelia sa môžu tešiť aj na nový Mac.

V tejto chvíli nie je jasné o aký druh Macu pôjde, no podľa Gurmana je najpravdepodobnejšie, že Apple vylepší aktuálny Mac mini o procesory M1 Pro a M1 Max. Tie už poznáme z MacBooku Pro 14″ / 16″ a používatelia ich mimoriadne chvália. Dostať ich do základného desktopového počítača by bol teda vcelku logický krok.

Nový Mac mini, iMac 27″ a ďalšie počítače sú už na ceste!

 

A ak sa pýtate, kedy príde avizovaný 27″ iMac postavený na platforme Apple Sillicon, odpoveď je jednoduchá. Aj keď sa šepkalo, že by to mohlo byť už v marci respektíve apríli, Apple má evidentne iné plány.

Zariadenie sa má zákazníkom ukázať podľa aktualizovaných správ už v priebehu leta 2022. Apple si teda na začiatku roka nevyčerpá všetky tromfy, nakoľko do decembra máme vidieť najviac nových produktov v histórii spoločnosti!

Prečítajte si tiež  Recenzia: Kúpil som repasovaný iPhone XS Max so zárukou od tejto spoločnosti. Oplatilo sa?

A keď už sme pri počítačoch, Mac mini a iMac 27″ nebudú jediné dva nové stroje, ktoré Apple chystá. Podľa všetkého sa totiž máme dočkať v druhej polovici roka aj procesoru M2, ktorý sa dostane do aktualizovaného iMacu 24″ a nového MacBooku Air.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJMacRumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.