S každou veľkou aktualizáciou operačného systému spoločnosť Apple vylepšuje možnosti svojich Memoji, ktoré sú k dispozícii najmä pri chatovaní skrz aplikáciu Správy. iOS 16 nie je výnimkou a k dispozícii má hneď niekoľko nových funkcií prispôsobenia veselých tváričiek, o ktorých by ich fanúšikovia mali vedieť.

Spoločnosť Apple pridala týmto nálepkám v prvom rade šesť nových póz, ktoré využijete v komunikácii. Tešiť sa tak môžete na zívanie, kuchárske gesto, odmietnutie rukou, kýchanie, ruky pod bradou, lusknutie prstami a takisto závrat sprevádzanú vtáčikmi poletujúcimi nad vašou hlavou.

- Reklama -

K dispozícii je tiež 17 nových a aktualizovaných účesov, s ktorými môžete pracovať, vrátane kučeravých štýlov a aktualizácií účesov s box copmi a pevnými kučerami. Takisto tu pribudla aj nová možnosť čapice, ktorá sa nachádza v sekcii klobúkov.

Apple sa tiež pohralo s pomerne veľkým množstvom nových možností nastavení nosa a takisto pridalo niekoľko ďalších neutrálnych farieb pier. Individualizácia vašich nálepiek bude teda ešte o niečo rozsiahlejšia.

Spoločnosť Apple tiež umožnila použiť niektorú z nálepiek Memoji ako obrázok kontaktu, čo otvára pre používateľov úplne nové možnosti. V iOS 15 fungoval ako obrázok kontaktu len výber póz tváre, ale v iOS 16 sú k dispozícii všetky nálepky. Je to drobnosť, no fanúšikov to určite poteší.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJMacRumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.