S každou veľkou aktualizáciou operačného systému spoločnosť Apple vylepšuje možnosti svojich Memoji, ktoré sú k dispozícii najmä pri chatovaní skrz aplikáciu Správy. iOS 16 nie je výnimkou a k dispozícii má hneď niekoľko nových funkcií prispôsobenia veselých tváričiek, o ktorých by ich fanúšikovia mali vedieť.

Spoločnosť Apple pridala týmto nálepkám v prvom rade šesť nových póz, ktoré využijete v komunikácii. Tešiť sa tak môžete na zívanie, kuchárske gesto, odmietnutie rukou, kýchanie, ruky pod bradou, lusknutie prstami a takisto závrat sprevádzanú vtáčikmi poletujúcimi nad vašou hlavou.

K dispozícii je tiež 17 nových a aktualizovaných účesov, s ktorými môžete pracovať, vrátane kučeravých štýlov a aktualizácií účesov s box copmi a pevnými kučerami. Takisto tu pribudla aj nová možnosť čapice, ktorá sa nachádza v sekcii klobúkov.

Apple sa tiež pohralo s pomerne veľkým množstvom nových možností nastavení nosa a takisto pridalo niekoľko ďalších neutrálnych farieb pier. Individualizácia vašich nálepiek bude teda ešte o niečo rozsiahlejšia.

Spoločnosť Apple tiež umožnila použiť niektorú z nálepiek Memoji ako obrázok kontaktu, čo otvára pre používateľov úplne nové možnosti. V iOS 15 fungoval ako obrázok kontaktu len výber póz tváre, ale v iOS 16 sú k dispozícii všetky nálepky. Je to drobnosť, no fanúšikov to určite poteší.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple dnes vydá iOS 14.3, watchOS 7.2, MacOS Big Sur 11.1 a ďalšie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJMacRumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.