Nebudeme si klamať keď napíšeme, že spoločnosť Apple zarába viac na príslušenstve pre AirTag než na samotnom sledovacom zariadení. Napriek tomu si tieto kľúčenky ľudia kupujú a firma prispôsobuje ponuku. Na leto si pripravila nové farby.

Okrem MagSafe Battery Packu dostupného pre iPhone 12 sa zákazníci dočkali v internetom obchode Apple Online Store ešte jedného prekvapenia. Pribudlo sem viacero kľúčeniek pre AirTag, dostupných v rôznych letných farbách.

Štandardný kožený prívesok AirTag Leather Loop si môžete zakúpiť za 45 € napríklad u autorizovaného predajcu m:zone. Jeho tri nové farby sa dostanú do ponuky už v priebehu niekoľkých dní. Menovite ide o Baltic Blue (tmavomodrá), California Poppy (horčicová žltá), and Forest Green (zelená).

Pokiaľ sa vám viacej páči dizajn prívesku AirTag Leather Key Ring dostupného za 39 €, novinkami v ponuke sú iba farby California Poppy a Forest Green. Zvyšné prevedenia samozrejme zostávajú.

AirTag kľúčenkyApple uvádza, že samotné príslušenstvo si už môžu zákazníci objednať na jeho stránkach a odosielanie bude spustené koncom týždňa. Na Slovensku to bude trvať zrejme o niečo dlhšie, no bavíme sa maximálne o niekoľkých dňoch. Zapáčili sa vám nové farby? Dajte nám vedieť do komentárov.

Prečítajte si tiež  Schémy počítača Apple II sa vydražili za 630 000 dolárov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.