Čierne AirPods

Bezdrôtové slúchadlá AirPods sú nenápadným, no z nášho pohľadu veľmi užitočným produktom, ktorý by nemal chýbať v zbierke pravého Apple fanúšika. Už od svojho vzniku sa dodávajú výhradne v lesklej bielej farbe, čo niektorí majitelia kritizujú. V poslednej dobe sa objavili správy o možnom príchode čierneho variantu

O všetko sa postaral známy leaker Mr.White, vo svojom nedávnom tweete, ktorý nám odkryl aj iné podrobnosti ohľadom AirPods Pro druhej generácie. Podľa príspevku sa máme dočkať zariadenia v dvoch samostatných veľkostiach a farebných prevedeniach

Mnohí fanúšikovia sa začali oprávnene tešiť na čierne AirPods. My by sme vás ale chceli upozorniť, aby ste boli pred podobnými očakávaniami mimoriadne opatrní. Apple zrejme nepredstaví tmavé slúchadlá a má na to svoje oprávnené dôvody, ktoré odkazujú na tradície.

Apple a jeho história 

Cristiano Ronaldo ipod shuffle
Cristiano Ronaldo používa iPod Shuffle z roku 2010. Daniele Badolato / Getty Images

Už s príchodom prvého iPodu (v roku 2001) urobila táto firma zmenu, a káblové slúchadlá nevybavila štandardnou čiernou farbou (tak ako zvyšok konkurencie) ale kontrastnou bielou. Hoci sa ľahšie špinila a bola viacej nápadná, práve to bol jeden z dôvodov, prečo ju ľudia milovali. 

- Reklama -

Biele slúchadlá sa stali akýmsi ikonickým prvkom Applu, ktorý si táto firma drží už 20. rokov. Hoci je biela farba náchylnejšia na viditeľnú špinu a vnútro AirPods nevyzerá po dlhodobom používaní a zanedbanom čistení príliš vábne, je to skrátka niečo, čo si tento technologický gigant zachová aj v budúcnosti. 

Samozrejme nevlastníme veštiacu guľu a tak vám tieto tvrdenia nedokážeme garantovať. Na druhej strane sa však stačí nad celou témou trochu zamyslieť, a potom je naša odpoveď viac ako pravdepodobná

Brali by ste čierne AirPods alebo sa vám páči biely štýl, ktorý si firma zachováva celé desaťročia? Dajte nám vedieť v komentároch. 

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here