Jeden z najpresnejších analytikov Ming-Chi Kuo nezaháľa s odhadmi ani deň pred očakávanou Apple konferenciou, na ktorej uvidíme nové vlajkové lode jablkovej spoločnosti. Okrem nového iPhonu a Apple Watch by si svoj čas vo svetle reflektorov mali ukrojiť aj AirPods tretej generácie. Na čo sa môžeme tešiť v prípade nových slúchadiel?

V prvom rade je nutné podotknúť, že s najväčšou pravdepodobnosťou Apple ostane pri predaji aktuálnej druhej generácie slúchadiel. AirPods 3 by preto podľa Kua mohli dostať o niečo vyššiu cenovku, nakoľko nebudú jediným produktom v tejto kategórii. Cenovka AirPods 2 by ale mohla pochopiteľne o niečo klesnúť. AirPods druhej generácie s nabíjacím puzdrom by preto mohli obdržať cenovku do 150 dolárov. Nový prídavok do tejto kategórie by zaujal miesto medzi AirPods 2 a AirPods Pro, s cenou do 200 dolárov.

AirPods 3

Odhady naznačujú, že nové AirPody dostanú nový dizajn, ktorý sa bude približovať vizuálu prémiových AirPods Pro. S funkciami ako aktívny noise-cancelling však nemáme počítať. Nastavenia režimov by mali ostať dostupné výhradne pre AirPods Pro a AirPods Max. Niekoľko noviniek sa predsa len dostaví. Tretia generácia môže dostať podporu pre Spatial Audio, ktorá vďaka blížiacemu sa systému iOS 15 dostane štandard v podobe Dolby Atmos.

AirPods 3 tiež obdržia bezdrôtovo nabíjací case, ktorý v prípade AirPods 2 stále nie je štandardom. Podľa Ming-Chi Kua môže uvedenie tretej generácie slúchadiel zvýšiť predaje AirPodov až o 10-15%, čoho svedkami by sme mali byť už v prvom štvrťroku 2022.

Prečítajte si tiež  Ak vlastníte MacBook a slúchadlá AirPods, určite vyskúšajte tento trik

Viac sa dozvieme už zajtra na Apple evente o 19:00. Nezabudnite sa prihlásiť na odber článkov z našej redakcie, prostredníctvom ktorých vás budeme zásobovať novinkami počas celej konferencie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here