Určite sa to stalo aj Vám, že sa sa postavili od MacBooku, položili AirPody namiesto ochranného puzdra iba tak na stôl a potom zabudli, kam ste ich vlastne dali?. Ak pri práci na MacBooku používate slúchadlá AirPods, máme pre vás zaujímavý trik, o ktorom ste možno nevedeli.

Prečítajte si tiež  AirPods 3 už klopú na dvere. Tieto novinky od nich očakávame my!

Určite si v 90% prípadov (rovnako ako ja) odkladáte AirPods priamo do puzdra v momente keď ich vyberiete z uší. Ak to ale náhodou nemáte vo zvyku, môžete si ich odložiť priamo na obrazovku vášho MacBooku. V AirPodoch sa totiž nachádzajú magnety, vďaka ktorým je možné slúchadlá umiestniť do rohov obrazovky.

Okrem AirPodov, či už sa jedná o klasický model alebo Pro, je taktiež možné prichytiť na displej aj samotné puzdro alebo káblové Earpods. Chceme podotknúť, že sa jedná iba o zaujímavú vychytávku a nie o riešenie, na základe ktorého by ste si slúchadlá mali odkladať na dennej báze.

AirPods

Ak sa pýtate prečo sa v MacBooku tieto magnety nachádzajú, dôvod je jednoduchý. Magnety sa nachádzajú ako na obrazovke, tak aj v rohoch pod klávesnicou a slúžia k tomu, aby Mac dokonale doliehal keď je zavretý. Napriek tomu, že magnety sú slabé a pri prudkejšom pohybe sa slúchadlá uvoľnia tak sa môže stať, že si v rýchlosti zavriete MacBook spolu so slúchadlami a dôjde k poškodeniu.

Vedeli ste o tejto vychytávke? Ak vlastníte MacBook a niektorý z modelov slúchadiel AirPods, určite si tento trik vyskúšajte aj sami.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here