AirPods Max až v marci

Akonáhle nám Apple predstavilo nové slúchadlá, mnohí fanúšikovia zostali zaskočení. Produkt síce vyzerá lákavo, no jeho cena na úrovni 629€ znie skôr ako dobrý vtip. V tomto bode si treba uvedomiť, že sa nejedná o zariadenie určené pre bežných spotrebiteľov ale skôr pre profesionálov, ktorí dokážu oceniť jeho potenciál. A ak pochybujete o počte takýchto ľudí, verte že ich nie je málo.

Predobjednávky na AirPods Max začali ešte 8. decembra 2020. Trvalo len niekoľko hodín, kým sa pri prvých farebných verziách objavovala masívna nedostupnosť. Ani nie do troch dní sa tento trend prejavil pri všetkých modeloch.

Ak by ste si otvorili internetové stránky Apple a chceli by ste predobjednať AirPods Max, doby dodania sa predĺžili na 12-14 týždňov pre verzie bez gravírovania. Pokiaľ si chcete slúchadlá individualizovať, v niektorých prevedeniach budú dostupné o 8-10 týždňov (čo je trochu zvláštne).

V praxi to teda znamená, že ak si dnes zakúpite AirPods Max (z oficiálneho predaja), dostanú sa ku vám najskôr koncom februára či dokonca v marci. To je skutočne dlhé čakanie, čo poviete? V tomto bode musíme upozorniť, že dodacie lehoty sa zvyknú „za pochodu“ meniť.

Pokojne sa tak môže stať, že po novom roku klesnú a prví majitelia sa z AirPods Max budú tešiť už v januári. Nechajme sa prekvapiť.

Tak či onak bol o tento produkt veľký záujem a sami sa nevieme dočkať, ako si ho vyskúšame na vlastnej koži. Čo si o AirPods Max myslíte vy? Napíšte nám do komentára.

Prečítajte si tiež  Video: Chlapík upravil Mac mini a spoločnosti Apple dokázal, že môže byť až 78 % menší
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.