Produkty od spoločnosti Apple môžu z času na čas pôsobiť „sterilne čistým dojmom“ a to nemusí vyhovovať všetkým ich majiteľom. Našťastie však existujú spoločnosti ako ColorWare, ktoré dokážu tento dojem zvrátiť pomocou pestrých farebných riešení.

Spomínaná firma je na trhu už etablovaná, nakoľko neupravuje len produkty pre Apple ale taktiež ovládače na Xbox, Nintendo Switch a ďalšie. Teraz sa však rozhodla prepracovať AirPods 3. generácie, ktoré boli vydané len minulý mesiac.

- Reklama -

Produkt je dostupný v novom farebnom laku, ktorý obsahuje žiarivé lesklé odtiene. Taktiež si však môžete vybrať alternatívu v podobe metalických alebo matných farieb. Všetko je len na používateľovi.

Pokiaľ nechcete nič pestré, k dispozícii sú tiež odtiene čiernej, striebornej alebo zlatej. Všetko si môžete navrhnúť sami v tomto konfigurátore.

Nie je to lacné 

ColorWare sa zaoberá individualizáciou svojej ponuky až do takej miery, že každé slúchadlo môže byť nalakované inou farbou a to iste platí aj pre nabíjacie puzdro. Zatiaľ čo úprava slúchadiel bez puzdra stojí 319 $, spolu s ním narastie cena na 369 $.

Prečítajte si tiež  Z Apple handričky sa stáva hit! Pozrite sa na koncept "Apple Polishing Cloth" v rôznych farbách

Nakoľko stoja AirPods 3. generácie v USA „len“ 179 $, toto vylepšenie je o celých 140 $ drahšie. Na strane druhej však určite existujú ľudia, ktorí tejto ponuke neodolajú.

Nesmieme zabudnúť ani na to, že ColoWare vykonáva všetky práce so zárukou a so zreteľom na to, aby AirPods 3 fungovali úplne rovnako, ako by ste si ich objednali priamo od spoločnosti Apple. V súčasnosti ide pravdepodobne o jediného úpravcu s takýmito širokými možnosťami individualizácie za relatívne dostupnú cenu.

Doba dodania od konfigurácie sa samozrejme líši od komplikovanosti úpravy avšak štandardne je odhadovaná na 2-3 týždne. Išli by ste do toho?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.