Spoločnosť Apple počas každého roka predstavuje niekoľko kľúčových produktov na veľkých konferenciách, na ktoré si zvykne pozvať renomovaných novinárov z celého sveta, ktorý môžu pre ľudí napísať o tom, čo im to spoločnosť predviedla napísať články do celého sveta práve. Najbližšia konferencia by mala byť niekedy v marci. 9to5mac.com upresnil tento dátum na 15. marec!

Ďalšia Keynote by mala byť 15. marca!

Hoci tieto informácie nie sú potvrdené samotným Applom, v kuloároch sa už šepká, že spoločnosť Apple 15. marca predstaví ďalšie nové produkty, s ktorými sa pokúsi dobiť trh s elektronikou. Táto konferencia by mala byť niekedy v polovici marca a 9to5mac.com prišiel preto s celkom logickým dátumom 15. marec.

Na najbližšej konferencií potom uvidíme iPhone 5SE, iPad Air 3 či Apple Watch S. Všetko ide o produkty, ktoér sme očakávali, že Apple predstaví ešte minulý rok ale nespravilo tak. Marcová konferencia by to mala napraviť. Len tak mimochodom, iPhone 5SE bude prakticky výkonnejší iPhone 5S, no mal by trošíčku pozmeniť dizajn.

iPhone - svetapple.sk

iPad Air 3. generácie prinesie výkonnostné novinky ako napríklad Apple A9X procesor či 4GB RAM, no a potom kvalitnejší 4K displej, či možno podporu Apple Pencil. Očakávať by sme mali pri oboch produktoch aj variantu Rose Gold. Apple Watch S budú potom vylepšením toho, čo momentálne v tejto oblasti Apple ponúka.

Pôjde teda o hodinky, ktoré dostanú pravdepodobne nejaké nové funkcie, možno nové senzory, výkonnejší procesor či napríklad vylepšený HW, prednú FaceTime kameru. Dizajn si ale zachovajú stále rovnaký a nemali by sa meniť ani rozmery. Možno pribudnú aj nové edície, šepká sa o platinovej či titánovej.

Nech už teda celý svet očakáva čokoľvek, uvidieť by sme to mali 15.marca 2016 a keby konferencia na tento dátum nevyšla, určite bude s rozdielom niekoľko dní práve niekedy v polovičke tohto mesiaca. My sa na ňu pripravujeme a zároveň už moc tešíme. Tešíš sa aj ty? Len tak mimochodom, tie najčerstvejšie novinky z konferencie nenájdeš nikde inde ako na svetapple.sk!

iphone 5S - svetapple.sk

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here