Spoločnosť Apple získala ceny BAFTA za dokumentárne filmy 9/11: Inside the President’s War Room a 1971: The Year That Music Changed Everything.

Danny Collins a Mark Hammill získali cenu za najlepší strih vo filme, ktorý mapoval teroristické útoky na dvojičky z roku 2001. V snímku sa objavili zábery vtedajšieho amerického prezidenta Georga W. Busha, ktoré neboli nikdy predtým zverejnené.

Naopak, Stephen Griffiths, Andy Shelley, Nas Parkash, Dan Johnson, Tae Hak Kim a Claire Ellis získali cenu za najlepší zvuk vo film 1971: The Year That Music Changed Everything.

Podľa oficiálnej tlačovej správy získali seriály a filmy Apple Original už 243 ocenení a 961 nominácií. Napriek tomu, že sa teda platforma rozbieha len veľmi „pozvoľna“ je relatívne úspešná.

Prečítajte si tiež  iPhone 6S je "dinosaurus", ktorého sa spoločnosť Apple nechce vzdať

Do pozornosti tiež dávame, že minulý mesiac získal film CODA cenu Oscara. Spoločnosť Apple si so svojím prístupom k obsahu, v ktorom prevláda kvalita nad kvantitou, počína dobre; v súčasnosti je prvou a jedinou službou, ktorá získala Oscara za originálny film. Držíme jej teda palce, nech to takto pokračuje ďalej.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5Mac
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here