Pokiaľ máte radi originálne veci, tento produkt by vás možno mohol zaujať. Výrobcom je spoločnosť Elago, ktorá rada ľudí „šokuje“ a prináša im niečo, čo nikde inde nezakúpia. Tentokrát je to špeciálne ochranné púzdro pre vaše slúchadlá Apple AirPods. Vyzerá ako hračkárske auto, konkrétne model Mini Cooper.

Elago predáva originálne púzdro pre AirPods

Kreativite sa medze nekladú a pri spoločnosti Elago to platí dvojnásobne. V minulosti sme sa pri nej stretávali s ochrannými puzdrami, ktoré perfektne odkazovali na staršie Apple produkty. Z Apple Watch či AirPods ste mohli mať rázom hudobný prehrávač iPod, v klasickej podobe. Dnes tu máme ale niečo iné, čo sa až tak jablkovej spoločnosti netýka. Elago síce chráni jej bezdrôtové slúchadlá AirPods, no obal pripomína osobný automobil.

Elago predáva originálne púzdro pre AirPods, ktoré vychádza z vozidla Mini Cooper.

Konkrétne sa jedná o Mini Cooper, ktorý pozná asi každý z vás. Silikónové púzdro je navrhnuté tak, aby bolo schopné ochrániť AirPods prvej alebo druhej generácie. K dispozícii je dokonca viacero farebných prevedení (3), z ktorých si môže zákazník vyberať.

Všetko je premyslené do posledných detailov, aby vás obal nijakým spôsobom neobmedzoval pri používaní AirPods. Nachádza sa tu aj výrez na nabíjanie, aby ste bezdrôtové slúchadlá nemuseli zakaždým vyberať von. Tak isto je tu aj podpora bezdrôtového nabíjania – Mini Cooper stačí priložiť kolesami na podložku.

Výhodou nie je len to, že slúchadlá ochráni pred pádom na zem ale aj to, že sa vám vo vrecku nepoškriabu. Cena je stanovená na 14,99$ a nakoľko ide o novinku, na Slovensku ešte nie je dostupná. Pokiaľ by ste ale mali záujem, stačí chvíľu počkať. Uričte sa objaví aj na našom trhu…

Elago predáva originálne púzdro pre AirPods, ktoré vychádza z vozidla Mini Cooper.
Elago predáva originálne púzdro pre AirPods, ktoré vychádza z vozidla Mini Cooper.
Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Odstávka služieb tejto slovenskej banky sa predĺži! S výpadkami sa stretneme aj zajtra!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.