Ako iste viete, spoločnosť Apple predstavila nové remienky Solo Loop spolu s Apple Watch Series 6 a Apple Watch SE. Aj keď na Slovensku nebudú dostupné, pozrieť si ich môžete na prvých reálnych fotografiách od zahraničných recenzentov.

Takto vyzerá Solo Loop naživo

Prví zákazníci sa už v piatok dostali ku svojim inteligentným hodinkám. Postupne sa zžili s novým hardvérom a teraz zdieľajú prvé poznatky.

V tomto článku sa budeme venovať remienku Solo Loop. Jeho charakteristickým prvkom je eliminácia akýchkoľvek otvorov, spôn či zapínacích mechanizmov.

Na ruku si ho musíte navliecť ako obyčajný náramok. Apple má v ponuke až 12 rôznych veľkostí, v niekoľkých farbách a dvoch materiálových prevedeniach. Silikónový základ stoji v zahraničí cca 50€ a pletená verzia cca 100€.

Portál 9to5mac uvádza, že po prvotnom nasadení na hodinky (do drážok) budete mať pocit, že remienok nemáte šancu dostať cez ruku na zápästie. To je však len mylná predstava.

Všetko zvládnete bez akejkoľvek námahy. Tu je dobre poznamenať, že si musíte zakúpiť správnu veľkosť. Apple to má samozrejme vyriešené sofistikovaným a originálnym spôsobom.

Akonáhle dostanete Solo Loop na ruku, jeho používanie je veľmi pohodlné. Aj keď na fotografiách pôsobí trochu „utiahnuto“, v skutočnosti to tak vôbec nie je. Zábery len skresľujú.

Podľa nášho názoru dáva novinka najväčší zmysel v kombinácií s Apple Watch Series 6 a oxymetrom. Z prvotného testovania sme zistili, že senzory sú veľmi citlivé na umiestnenie.

Vďaka pevnému ukotveniu hodiniek môže Solo Loop výrazne napomôcť presnosti merania. Chýba vám v slovenskej ponuke? Napíšte nám do komentára.

zdroj

Prečítajte si tiež  Dnešná dávka bezplatných aplikácií
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.