Najbližší Apple Event sa odohrá už 14. septembra 2021 o 19:00 hodine nášho času. Firma si preň pripravila originálny názov „California Streaming„, ktorého význam sa nám zatiaľ nepodarilo rozlúštiť.

Ako už bolo viackrát avizované, online prezentácia sa bude niesť v duchu nových iPhonov 13 ale aj ďalších produktov. Patriť sem majú napríklad Apple Watch Series 7, AirPods 3. generácie, iPad mini 6. generácie či základný iPad 9. generácie.

- Reklama -

Okrem uvedených zariadení sa môžeme dočkať aj iných prekvapení či nového príslušenstva. Hovorí sa napríklad o obaloch či MagSafe nabíjačkách.

Pokiaľ plánujete sledovať tento event spolu s nami, pridajte si ho do kalendára.

Na všetko vám stačí jediné kliknutie na tento odkaz a zvyšok za vás vybaví jablkové zariadenie. Na záver vás upozorňujeme (podobne ako pri easter-eggu), že cez Facebook vám postup nebude fungovať. Apple to umožňuje iba priamo cez Safari. Otvorte si teda stránku v prehliadači.

Je nejaké zariadenie, ktoré 14. septembra očakávate viac než tie, o ktorých sme písali vyššie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.